Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok akik nem szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok akik nem szeretnek gumival szexelni. Nem rossz az amikor szex kozben hirtelen kiveszi a fiu?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akik nem szednek gyogyszert sem es gumival se szeretik
2018. aug. 5. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Kifejezetten izgató tud lenni, főleg ha látom is elsülni. Engem az is nagyon begerjeszt, ha meg kell állnia kicsit, hogy nehogy idő előtt menjen el. Iszonyú izgató tud lenni, amikor a határon táncolunk. :)
2018. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem probléma, hogy olyankor kiveszi, mert ugysem a dugástol megyek el, utána magamnak szoktam befejezni, attól tudok elélvezni. de inkább az exem nem szerette a gumit, azért nem használtunk, bár oráloztam neki én sem szerettem.
2018. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

2-es: Elég szomorú hogy magadnak kell befejezni...

Dugástól én se tudok elmenni, de engem élvezésig nyal a párom. Milyen dolog már hogy magadnak fejezed be?

2018. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
2018. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
A prividre itt válaszolok: Máshogy kell védekezni, ha elsülés után be akarja tenni még, mert abból gyerek is lehet.
2018. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szedek gyógyszert, de van amikor kérem a párom, hogy vegye ki mielőtt elmennne, nagyon izgató látvány amikor elélvez.
2018. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz erzes, plane, hogy ismerem mar a teste jelzeseit, igy nem er varatlanul. Es mindig figyel arra, hogy eloszor en elelvezzek. Az meg, hogy hova elvez...tud nagyon izgato lenni, pl mikor varom, hogy a fenekemre elvezzen.
2018. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gumival én sem szeretem, de ha nem szedek fg ét akkor nem kockáztatok kell az óvszer.
2018. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz. És általában nem is hirtelen, mivel az azért látszik, amikor közelít a csúcshoz. Én sem szex közben megyek el, úgyhogy ilyen szempontból nem hátrány. Izgató, ha látom elmenni.
2018. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!