Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Mennyire rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Mennyire rossz egy ilyen külső?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátom, mert nem tartom magam elég jónak egy kapcsolatra. Túl vékony vagyok, nagyon pici a mellem, hófehér a bőröm, plusz hozzá kilógó kisajkaim vannak... Vagyis semmi nem jó rajtam.

Szokták mondani, hogy szép vagyok, de azt is, hogy vékony meg fehér. (bár ezt nők mondják ink bunkón a képembe) Miért baj, ha fehér valaki?

De van egy kis hasam, combom, seggem (bár egy kis guggolás arra is ráférne :D) és van ilyen két bemélyedés a derekamon hátul, ami sztem szexi, és az arcom is végülis szép.

Többen össze akartak jönni már velem, de ruhában nem látszik, mennyire is rossz a helyzet. Kérdés, hogy van olyan, aki összejönne egy ilyen lánnyal? Lefeküdnétek ilyen nővel? Bár kép nélkül nehéz, tudom.

És nem 15 vagyok, hanem fiatal felnőtt.



2018. aug. 5. 21:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek!
2018. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem bejönnél
2018. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Ha már tényleg csak a külső számít, akkor vége a világnak... Mindenkinek meg van hogy milyen az ideálja, de sosem mondanék senkire csak a paraméterei alapján nemet. Ha nem illünk össze vagy nagy a távolság stb az más de az adottságai miatt senkit nem zárnék ki.
2018. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

MIndenképp összejönnék veled a leírtak alapján.

A nők mindegyike szebb ruhában mint meztelenül. Ha nincs ruha akkor jönnek elő a hiányosságok, de az embert nem a részletek érdeklik hanem az egység.

A jelenlegi nőmnek pld kisebb a cicije mint az én mellizmom és ez akkor derült ki amikor először levette a melltertót, hogy a 3/4 része pushup volt.

Kicsit meglepődtem de nem éreztem átverésnek vagy kudarcnak.

A vékonyság és a fehér bőr mindenképp előny egy nőnél.

Nem kellene szégyelned a tested, örülni kellene hogy egészséges vagy és így elfogadni magad.

Amíg te nem tanulod meg így elfogadni a dolgokat megérzik rajtad és nem kellesz.

Szóval nagyobb önbizalom és onértékelés a kulcsszó.


Az összkép sokkal fontosabb mint a részletek.

2018. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
45%

Teljesen mindegy, hogy ki mit mond, te már elkönyvelted magad nem szépnek, és kapcsolatra alkalmatlannak.

"de ruhában nem látszik, mennyire is rossz a helyzet"

...

Miért nem fekszel ki a napra? Miért nem edzel? Miért nem lövöd be az étrended olyanra, ami neked megfelel? Azért, mert akkor nem tudnál rinyálni?

Én nem jönnék össze olyan lánnyal, aki folyton azt bizonygatja, hogy mennyire szarul néz ki.

2018. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Vékonyság, pici mell, hófehér bőr : ezek extra pont. Ezek nagyon vonzó külső tulajdonság, legalábbis nekem. Még ha vörös hajú és szeplős lennél, az lenne csúcs!

A 2 bemélyedés pedig annak jele hogy tudod élvezni a szexet. Én nagyon szivesen megismerkednék veled. 😘

2018. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ez alapján akár lehetsz bomabanő is :)

Tényleg csak látva lehet megmondani.

De mi az, ami leginkább nem tetszik magadban?

2018. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


21:50esre a válasz: Nekem tetszik a fehér bőr, de nem ez a mai ideál, mindenki beszól miatta. Eddzek, heti háromszor, bár nem akarom túlzásba vinni, nem tetszik az izom. Étrendet majd kipróbálom, bár az eddigi hízókúrák nem sikerültek. Tudom, hogy nagyon idegesítő egy önbizalomhiányos nő, de nem tudok másmilyen lenni.


22:00: Ami leginkább nem tetszik az a kisajak és mell.

2018. aug. 5. 22:19
 9/31 anonim ***** válasza:

Miert te akarod eldonteni, hogy a nekunk ferfiaknak tetszel-e? ;-)

Ne aggodj, azt majd mi megoldjuk. Neked annyi a dolgod, hogy erezd jol magad a borodbe es ne foglalkozz negativ velemenyekkel.

Ha pedig odalepek hozzad a bufeben, buszon, buliba, stb... es bejovok neked akkor mosolyogj (ha nem tetszem ne mosolyogj) Azutan vagy eljutunk addig, hogy a fogammal huzom le bugyid vagy nem. Vagy felesegul veszlek vagy nem. Ertem? ;-)

41f

2018. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Hát akkor mutasd magad ruha nélkül.
2018. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!