Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy mellű lányok! Jellemzően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mellű lányok! Jellemzően nagyobb darab/kigyúrt partnert kerestek magatok mellé? Egy átlagos/sportos férfi hátrányban van nálatok még akkor is, ha mondjuk 10-20 centivel magasabb?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 14:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%
Mi köze a mell méretének ahhoz hogy kik jönnek be? Kis mellel is ugyanazokat választottam volna mint így.
2018. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
37%
4-es :Mondjuk nem értem,miért baj ha a kérdező mellmániás? Illetve miből gondolod h akinek nagy a melle melltartó nélkül nem az ?:D Nemértem az összefüggést . Attól h valakinek kicsi a melle ,melltartó nélkül lehet ronda is. Nagy a mellem, párom mellmániás mióta együtt vagyunk én vagyok az első olyan nő akinek ekkora a melle, és melltartó nélkül sem áll rondán ahhoz képest,h nem vagyok nádszál vékony.
2018. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%

Magas vekony fiatal vekonyan izmos fiuk vonzanak. 185 cm 70-75 kg. Nem jonnek be a kigyurt nagy szekrenyek. Szepek,de ok nem izgatoak szeuisan.

N/36

2018. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%

4 es vagyok.


Olvass újra :)

Kicsit félre értettel valamit.

Nagy melleim vannak!

Én nem szeretem őket.

Arra voltam kiváncsi melltartó nélkül a kérdező látott e mar nagy melleket !

2018. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
4-es. Miért nem szereted? Ha van párod, ő szereti?
2018. aug. 6. 19:02
 16/28 anonim ***** válasza:
86%
D kosarasak a melleim. Inkább csak hátrányát láttam pl sportolás közben, meg hétköznapokon is. Megértem azt, aki nem szereti a melleit. A kérdésre válaszolva: 172 cm vagyok, eddig a komoly kapcsolataim 170-175 közötti átlagos testalkatúak voltak.
2018. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%

4 es.vsgyok :)


Mert lógnak.

Mert mindig melltartóban kell lennem.

Nehezen kapok szépet. Ha mégis horror áron.

Nem tudok hason aludni.

Húszonévig volt párom. Sosem kapott központi szerepet nála sem szexben sem egyéb módon.

2018. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem vokzanak az alacsony,vékony,izmos pasik. Inkább a szélesebb,vaskosabb,ducibbak. Nem baj,ha nem magas,kb170,de ne legyen vékony
2018. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Megértem a hátrányokat, igazából ezek tényleg kellemetlenek... Próbáljátok kiaknázni az előnyöket.


Amúgy köszi csajok, hogy a válaszokban rácáfoltok a tapasztalatokra. Úgy tűnik, én botlottam a nem megfelelő személyekbe.


Jöhet még tapasztalat :)

2018. aug. 6. 21:49
 20/28 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező.

Egyetértek a 4-esel. Attól h pl nekem is nagy melleim vannak,és a párom szereti nem jelenti h nekem is szeretnem kell/ne.

Igen elég nehéz melltartót találni,ami szép és nem horribilis ára van.

Illetve eléggé tud fájni a hátunk,nekem legalábbis.

Iletve csak ne azért szeressem a melleim mert apáromnak is bejön..ez nem igy müködik azért

2018. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!