Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit csinalljak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinalljak? Van ertelme irnom neki?

Figyelt kérdés

35 eves vagyok. 10 eve volt egy kolegam akivel parszor szexeltunk. Üzleti utak stb. Sokat is irkalltunk akkoriban - joban is voltunk. Utanna en mas varosba koltozem munkahelyet valtottam. Kb. 3 havonta volt 1-2 beszelgetes sms - ben onnantol semmi több.

Most par honapja felhozta nincs e kedvem felelevenoteni a regi szep idoket. Hat belementem. Azota meg 2x talalkoztunk. Abbol 1x en ittam a kelletenel tobbet es hivtam fel nincs e kedve atjonni ( persze neki volt) 2x meg ö járt a környekemen es hivott fel meg e allhat. Az a baj higy miota felelevenitettuk a szexpartykat ( vagy minek nevezzem) nem igazan irkallunk a koztes idoben. Csak ha epp arra van kedve valamelyikunknek ir a masiknak higy mit csinall.

Na mar most. Nekem bejon a pasi es nem csak szexre. Es ezt a tudtara kene hoznom. De megse irhatok ra higy he nemakarod most kapcsolatban is kiproballni hogy menne ez ....


2018. aug. 6. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig valoszinu igy kene irni valami hasonlot
2018. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy ha azóta “2x” találkoztatok, akkor abból hogy jön ki az “1x” te ittál többet a kelleténél és hívtad át, és a “2x” ő járt a környékeden?

Egyébként ha akarsz tőle valamit, mondd meg neki.

Ha nem nem mondod meg, sosem fog kiderülni, hogy akár bármi is lehetne belőle, vagy ő tényleg csak szexet akar.

2018. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk az se mindegy, hogy közben van e felesége vagy barátnője. De ennyiből amit leírtál szerintem nem akar komoly kapcsolatot veled. Viszont egy beszélgetést megér, viszont ha túlságosan kitárulkozol és ő nem akar komoly kapcsolatot akkor vagy elijeszted, vagy ki fogja használni, hogy nyeregben van.
2018. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!