Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként van értelme férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként van értelme férfi prostihoz menni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem vagyok se csúnya se lúzer. A pasizással sose volt gondom. Most házas vagyok és a szexuális életünk nagyon unalmas. A férjem utalt már arra, hogy félreléphetek, ezt meg is tettem párszor, de nem nyíltan. Házas nőként felszedni valakit, megszervezni és összehozni az együttlétet nem egyszerű. Arról nem is beszélve, hogy nem mindig kaptam minőségi szexet, ahhoz pedig túl sok időt és energiát elpazaroltam. Arra gondoltam, hogy ha fogadnék egy férfi prostit, akkor az jó megoldás lehet? Nem csináltam még ilyet, kicsit furcsának érzem a felállást. De úgy érzem megér némi pénzt, hogy egy vonzó pasi úgy kényeztessen, ahogy nekem a legjobb. A férjem mellett úgy se keresek olyan szeretőt, akivel túl gyakran összefutnánk, az érzelmi szál se hiányzik. Mit gondoltok?

25N


2018. júl. 15. 10:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
A prosti meg a minőségi szex elég távol áll egymástól. Elég sok a férfi többre mész egy szeretővel aki akkor ugrik ha te akarod csak szexre nincs együtt lógás stb. 28/F
2018. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Nincs! Válogathatsz kedvedre a rengeteg pasi közül anélkül, hogy pénzedbe kerülne!
2018. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Én sem vagyok ronda, sem lúzer, sőt még házas sem vagyok.

De egyszer kipróbáltam milyen a fizetős szex. Csak úgy poénból.

Nem volt rossz, hogy minden a kedvem szerint történt. De azért annyira jó sem volt, hogy még egyszer megtegyem.

35n

2018. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Haaat én inkább össze szednek valakit, de ez én vagyok..
2018. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Gondolkodtam rajta énis, de szerintem nem éri meg.

Sok pasi kényeztetne egy nőt magától is.

Szeretőben énis gondolkodtam, de mivel elég duci alkat vagyok így neten nem szeretek ismerkedni, mert vagy tetszünk egymásnak vagy nem.

21L

2018. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Furcsa, hogy nő ilyenért pénzt ad(na). Akkor keress inkább szex partnert, mindenféle kötelezettség nélkül.
2018. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Semmi értelme fizetni érte, bárhol akár itt is találsz olyan férfiakat akik minden további nélkül szexelnének veled, még válogathatsz is és fizetned sem kell. 24/F
2018. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg megérné. Szexpartner, alkalmi kapcsolat esetében sok pasi önző. A szívesen kényeztetne egy nőt, sokaknál azt jelenti, hogy a farkát szívesen a szádba tolná, és keét simi után 5 percet döngetne.Nyilván van kivétel, de ez lutri, míg a fizetős pasi legalább arra menne, hogy téged kielégítsen, neked nem is kell viszonoznod, ha nem akarod...stb. Ilyen szituban én tuti kipróbálnám.
2018. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem tisztább prostival. Az legalább üzlet, te fizetsz, és kapsz egy bizonyos szolgáltatást cserébe. Persze, nőként könnyedén felszedhetsz akárkit. És még fizetni sem kell. Bár szerintem ez a Te helyzetedben pont hátrány, mert te kapsz valamit a semmiért cserébe, ez meg így elég bizonytalan, csúnya galaibák is kisülhetnek belőle.

Viszont, ha úgy döntesz mégis választasz valakit szeretőnek, javaslom ne innen tedd. Tele van szánalmas lúzerekkel, akik itt előadják magukat, de valójában nem sokat érnek, ellenkező esetben nem itt lógnának naphosszat. Elég szánalmas, h itt a kérdésedhez is kaptad az "írj" meg hasonló jellegű dolgokat. Látod, még annyi sincs benne, h rád írjon, inkább odakommentel és azt várja, h te írj neki... A privátokról meg nem is beszélve. Gondolom te is kaptál már párat. Én is mindig kapok, ha egy picit lazábban válaszolok valamire... Általában olvasás nélkül törölni szoktam a 3 soros üzenetet. Mert arra nem veszik a fáradtságot, h leírjanak 3-4 összetett mondatot, amivel esetleg felkelthetnék az érdeklődésem...

2018. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Minőségi sz.x érzelmek és összeszokás nélkül? Sok sikert! ;)
2018. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!