Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az értelme annak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az értelme annak, ha valaki „szüzesség megőrzése” címszó alatt belemegy az análba?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 18:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem jobb a kölcsönös orális szex! Attól is szűz marad, attól is elélvez mindkér fél ha jól csinálják!
2018. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Hülyeség! Attól hogy anál, vagy orál, vagy akár vaginális, már szexuális érintkezésnek számít. A nő az análtól, csak biológiailag marad szűz.
2018. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

Miért kell mindenben az "értelmet" keresni?

Neki sokat számít érzelmileg, hogy még ne járjon farok a vaginájában. Ennyi.

Ami szomorúbb, hogy ők általában nem önszántukból mennek bele az análba.

2018. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
33%
A lényeg, hogy jó legyen :D
2018. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
#3 Sajnállak, ha nem keresed az életben az értelmet! Nem szeretnék így élni. Az életem kusza lenne, ha nem keresném a dolgok értelmét. De igazad van, nem vagyok már fiatal, sajnos a mai fiataloknál már a szexualitás is elvesztette a varázsát. Bár van pár kivétel....
2018. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Miért, annak, hogy a többi testnyílásába engedi a falloszt, nincs érzelmi jelentősége? Ha egy lyukkal arrébb csúszik, akkor a lány még „tiszta”? Komolyan van, aki ebben nem látja az álszentséget, és azt, hogy mennyire nonszensz?
2018. aug. 7. 18:31
 7/18 anonim ***** válasza:
6%
A szüzesség megőrzése az értelme.
2018. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
városi legenda...
2018. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Azt hittem, a szüzességet tartogatni azért szokás (már aki tartogatja), mert a szexuális érintkezés szeretetet és bizalmat követel meg, nem pedig azért, hogy a csaj elmondhassa magáról nagy büszkén, hogy sértetlen a szűzhártyája.
2018. aug. 7. 19:07
 10/18 anonim ***** válasza:
18%

Kinek mi.. :)

Nem gondolkodunk egyformán. Nyilván aki így csinálja az okkal teszi.

2018. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!