Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, lányok! Ti mivel védekez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lányok! Ti mivel védekeztek? A gumi mennyire biztonságos? Nektek szakadt már el?

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Tablettával 3éve

Ezelött 4évig gumi óvszer és 2x szakadt el

2018. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Én gázspray-vel 😂
2018. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gumit használunk már 4 éve, még egyszer sem szakad el.
2018. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam még sosem szakadt el. Teljesen biztonságos, mert ha jól használod, nagyon-nagyon ritka, hogy elszakadjon vagy lecsússzon. Ha mégis megtörténik, azt észreveszed és mehetsz rögtön esemény utániért. Az alap szabályokat viszont be kell tartani (csak egyszer használni, nem megfogni spermás kézzel stb.)
2018. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

44 vagyok

Mindig is gumival vedekeztem es meg soha nem szakadt el egyik sem. Szerintem tobb mint 20 fajtat probaltunk mar de nem volt gond ebbol.

2018. aug. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1 évig gumit használtam. Egyszer sem szakadt el, de úgy tudsz ez ellen is védekezni, hogy nem a gumiban mész el, hanem kihúzod a farkad a nőből és leveszed a gumit majd rá vagy a szájába élvezel. Így ha esetleg a gumi lyukas lenne sincs esély bajokra vagy ha idő közben kiszakadt volna. Nagyon max az előváladékkal lehetnek gondok de az nagyon nagyon kicsi esélyes probléma.


Előzőktől félretéve jelenlegi prárommal 1 éve tablettáthasználunk és mivel párom rendesen szedi és mindenre odafigyel amire kell így talán ez a lehető legbiztonságosabb amit használhatunk.


Egyébként szeretnénk áttérni az injekcióra mert arról mégtöbb jót írnak olcsóbb és hatásosabb és elég 3havonta 1x odafigyelni rá. Nem tudod kihányni vagy hasmenéssel sem ürül ki.

2018. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindegyik párom idáig fogamzásgátló tablettát szedett, persze néha volt gumival is, de azzal nekem nagyon nem megy... Mármint dobok tőle egy 5: 30- at😀 Köszönet illeti mindegyik páromat ezért.
2018. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Gumival. Régebben szedtem tablettát, de eü gondok miatt abba kellett hagynom.

A gumi egyszer szakadt csak el, nem a jelenlegi párommal voltam, csak egy kalanddal. Szerintem az volt a gond, hogy nem voltam elég nedves. Ettől függetlenül ezt tartom a legbiztonságosabb módszernek.

2018. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy évig védekeztünk gumival, most egy éve már fogamzásgátlót szedek, a gumi egyszer szakadt ki, de már akkor, amikor csak felhúzta, nem volt bennem. A gyógyszer is biztonságos, ha mindenre figyel az illető, aki szedi.
2018. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Állítólag 100%os védelem nincs, pont itt olvastam agyakorin néhány hónapja, hogy pasi és csaj mindig védekeztek gumival, azt mégis lett egy gyerek,és hogy náluk jobban senki nem figyelt. Plusz én ilyen hormonos cuccokat nem szednék, meg pl libidócsökkenést is okozhat. Én maradnék a guminál; meg ilyen felhelyezhető cuccoknak sem örülnék, én még nem élek nemi életet, csak olvasgattam ilyesmikről, én gumit használnék egyértelműen.
2018. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!