Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 éve folyamatosan szenvedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve folyamatosan szenvedek fityma szűkületben és erős, irritáló makk fájdalomban. Canesten segíthet?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál és mindössze antibiotikumot írt fel, fertőzés ellen. Több oldalt is végig bogarásztam és mindenhol gombás fertőzést írnak. Erre megoldást jelenthet a Canestes krém?

#fertőzés #Canesten #Preaputium plastica
2013. aug. 2. 00:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem barátom. Erre a sebész jelent megoldást.
2013. aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
felvágják ollóval a pucut jobb minnél előbb
2013. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A gombára igen, megoldás. A fitymaszűkületre csak a sebész a megoldás.
2013. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
esetleg olyan aki szájrátétellel gyógyítja a figyma szűkületet.
2013. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A kanösztön segít!
2013. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A Canesten már csak azért sem fog segíteni, mert a fitymád alá nem tudod bekenni. Sőt, a gedvát sem tudod kitakarítani alóla. Sőt, fürdés után szárazra sem tudod törölni (a makkodat).


Tehát ezt nem kéne tovább halogatni! Hány éves vagy? Volt már szexuális kapcsolatod? Ha nem volt, akkor kapd össze magad, mielőtt késő nem lesz.

2013. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ez nem vicc.

nekem is fitymaszűkületem volt, menj el urulógushoz.

Ha nagyon szűk a körülmetélés a megoldás, engem is körülmetéltek, muszáj volt sajnos, mert semennyire sem jött fel már a bőr és nem tudtam alatta tisztítani :/

Azóta minden fain. Ha gondolod mesélek neked mindenről, a műtétről is.

2013. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja és első voltam.
2013. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, de soha nem volt semmi féle kapcsolatom pont amiatt. Tudom hogy csak műtéti megoldás lenne a megfelelő megoldás, de mivel csak egy kis részével van gondom, ezért olyan hogy metélés szóba sem jöhet (doki mondta).

Ezt ajánlotta:

Fitymaplasztika (Preaputium plastica):

A fityma szűkült szakaszának eltávolítása.

Csak előtte a túlzott makkfájdalom megszüntetése lenne a cél ezt még hozzá tette. Az addigi válaszokat köszönöm :)

2013. aug. 2. 00:40
 10/15 anonim ***** válasza:

kérlekszépen, azért fáj alatta mert minden lótúró felgyülemlett alatta, műtéttel szépen ki kell tisztítani fertőtleníteni, mivel fitymaszűkületed van csak kínzás lenne másképpen nem férnek hozzá.

Legjobb megoldás egy körülmetélés lenne, beszélj hozzáértő orvossal.

2013. aug. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!