Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akiknek már volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek már volt része lábimádatban: ti hogy álltok ehhez? Élvezitek, vagy inkább közömbös? Aranyosnak tartjátok, vagy inkább szükséges rossznak?

Figyelt kérdés
2018. aug. 8. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
nemed?
2018. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Kifejezetten gusztustalannak találom, kb a szájbaszarós fétissel egy szintbe hoznám a lábszopogatókat, mert számomra érthetetlen hogy valaki ezt hogy tudja élvezni.
2018. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Fiú, bár nem tudom, ennek mi jelentősége. Amúgy a kérdésből szerintem egyértelműen kiderül, hogy fiúként kérdezem.


2. Megértem, hogy idegenkedsz, de létezik rá magyarázat, hogy miért alakult ki. Érdemes ezt elolvasni: [link]

2018. aug. 8. 23:53
 4/6 Gladiátor087 válasza:
Mondjuk az hogy a szájba szarással kapcsolod össze a dolgot az kicsit durva mert hát egyáltalán nem lehet összekötni a két dolgot még akkor sem ha számodra ez undorító.Mert ha pisztolyt tartanának a fejemhez és lehetne választani akkor már sokkal inkább a lábnyalogatás lenne de sztem ezzel nem csak én vagyok így. Mondjuk én sem csináltam még soha és sztem nem is fogom mert nekem sem jön be a dolog még gondolatba sem.
2018. aug. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Én élvezem.
2018. aug. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én hapsi vagyok, de szerintem nem igazán van értelme ennek a cikknek... Ha ez így lenne, akkor nemcsak a hapsik, de a nők körében is lenne 1-nél több lábfétises.
2018. aug. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!