Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valamilyen természetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen természetes megoldás arra, hogy alacsonyabb legyen a libidóm, pl. valami tea vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok és sajnos túl sokat maszturbálok, szexelek...

Egy nap mindenképpen kell szexelnem, mert amíg ez nem történik meg, addig teljesen el szál az agyam. Egyszerűen nem tudok reálisan gondolkodni, koncentrálni fontos dolgokra, stb. átlagosan 5*-6* maszturbálok egy nap minimum...

Napi sok órát pazarlok szórakozó helyeken való csaj hajkurászásra... Ott meg olyanokkal is szexelek, ha összejön, akikkel ha teljesen egészséges lennék pszichésen, akkor biztosan nem tenném.

Már kaptam is el egyszer valamit, amiből 2 hét gyógyszer szedés lett, de szerencsére ennyivel egyelőre megúsztam.

És mindig csak kielégülten jön meg az eszem.

Az a baj, hogy már ilyen elszált állapotban többször is bevillant ötletként az is, hogy lakásos prostikhoz menjek.

Ez már egy új szint lenne idiótizmusban...

De nem segít a józanész, mert olyankor nincs.

De nem akarom növelni az egészségügyi kockázatot, nem mellesleg a pénzemet sem elverni ilyenekre.


Szóval mit kellene tennem?


2018. aug. 9. 04:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Brom tea ha nem bírsz magaddal
2018. aug. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Brómos tea
2018. aug. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szakember kéne, mert ez már függőség. De egyébként meg mozogj sokkal többet, mint eddig, fáraszd le magad, hogy ne gondolj rá. Keress valami olyan hobbit, amivel órákra le tudod kötni magad.
2018. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez azért van, mert unatkozol és semmi dolgod nincs.


keress magadnak hobbit és sportolj


hát naná ha otthon döglődsz semmi életcéllal, akkor farokverésen kívül semmi jobb dolgod nincs

2018. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nimfomániás nő kellene neked aki kiszívná a lelked is😆😆😆
2018. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Van munkám és mellette dolgozom a másod diplomámon...

Dolgom az lenne bőven, az viszont igaz, hogy nem sportolok.

Az a baj, hogy olyankor amikor csak a szex érdekel, akkor teljesen meg is változik az alapvető gondolkodási módom.

És a szextől sem elégülök ki igazáj, mármint van orgazmusom, de valahogy mégis az a jellemző, hogy csalódás a vége részemről.


Szakember, vagyis pszichológus (?) nem igazán értem, hogy hogyan segíthetne, de azért átgondolom.

Köszönöm a válaszokat!

2018. aug. 9. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:

"Dolgom az lenne bőven, az viszont igaz, hogy nem sportolok."


Szóval akadna dolgod és időd is lenne rá, de egyszerűbb rárántani és utána panaszkodni, hogy egész napod elmegy recskázással


"Az a baj, hogy olyankor amikor csak a szex érdekel, akkor teljesen meg is változik az alapvető gondolkodási módom."


ez igaz, a berögződés nagy probléma, de felnőtt ember vagy, tudod jól, hogy változások kellenek és tudod, hogyan kell megtenni a változásokat. ha abból indulsz ki, hogy van egy berögzült gondolkodási módod és azt nem lehet megváltoztatni, akkor kérdem én, még mindig úgy viselkedsz mint egy 6 éves, csak éppen kanos 6 éves? Mert az évek alatt a berögzült dolgokon tovább mentél, inger hatására muszáj volt fejlődnöd.

Most jelenleg ott vagy, hogy nincs inger az életedben és te nem is akarsz ingert beengedni, sokkal jobb neked az, hogy otthon vered a farkadat és közben álmodozol egy jó szexen, minthogy kimenj és éld az életed, és emellett talán találd meg életed legjobb csaját akivel szuper lesz a szex.


tudom ez nehéz, de ha majd egyszer felnősz, netán gyereked is lesz, akkor megtanulod, hogy egy felnőtt férfinak néha meg kell emelnie a fenekét és meg kell tennie azt ami tovább mozgatja.

2018. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fáradtság a legjobb faroklohasztó amit kitaláltak.


Sokszor mondták régen a brómos teát. De szerintem vegyél egy rezgő műpinát és reggelente és lefekvés előtt használd!


[link]


[link]

2018. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!