Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz erre felizgulni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz erre felizgulni?

Figyelt kérdés

Pár napja strandolni voltunk. Mikor öltöztem át fürdőruhába, furcsa hangokat hallottam a szomszéd öltözőből. Először elkepzelni se tudtam hogy mi ez a hang, aztán leesett hogy szexelnek. Elkezdtem figyelni, közelebb húzódtam a közös falhoz és csak hallgattam őket. Annyira felizgultam tőlük, hogy pár csepp nedvem már a combomon folyt le. Nagyon szerettem volna magamhoz nyúlni, de féltem hogy valaki meghall/meglát. Ez nagyon gáz? Elvégre fogalmam sincs hogy kik voltak. Lehettek idősek/fiatalok/melegek, tényleg bárki. Elég betegesnek érzem magam a történtek miatt.


21L



2018. aug. 9. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Semmi gáz nincs ebben!
2018. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem gaz
2018. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Remélem nem 21 vagy ilyen 8 éves gondolkodásmóddal.


Volt olyan hogy szállodában voltunk és a szomszéd szobában dugtak és előtte szexeltünk a pasimmal, már majdnem aludtunk de beindultunk rá. Iszonyat gyerekesen gondolkozol.

2018. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem gáz. Hallottad hogy szexelnek, beinsult a fantáziád, felizgultál rá. Mással is megesik.

21N

2018. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem gáz, pár hete a szomszéd házból hallottam hogy szexelnek, és egyedül voltam itthon én is felizgultam és arra gondoltam hogy most lnyt ide vagy vagy hadd menjek át, olyan édesen sikoltozott a nő..
2018. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy termeszetes realcio volt toled. :) teljesen rendben vagy!
2018. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Közismert szocio-biológiai tény, hogy nőkre nagyon nagy hatással van a szexuális aktus bármilyen vizuális és akusztikus tapasztalása. Teljesen lényegtelenek a résztvevői, lehetnek állatok, azonos neműek is a nők arra is képesek könnyen beindulni. Nem a konkrét felekkel, vagy helyettük képzelik bele magukat konkrétan, hanem elméleti szinten maga a szex ténye gerjeszti be őket. Ez teljesen általános, a férfiakra kevésbé hatnak amúgy ilyen stimulációk. Nekik konkrét szexuálisan vonzó dolgok kellenek ehhez. Bár absztrahálni jobban tudnak mint a nők, teljesen elvonatkoztatni és ilyen dolgokban valamit csak fogalomként kezelni nehezebben tudnak.
2018. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez nem gáz, a szexuális izgalomnak elég széles a skálája. Én arra izgulok fel, hogy tangában járkálok otthon, mikor nálunk van húgom pasija. Kinek mi. 23L
2018. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de ha hallottad őket, azt azért tudni kéne, hogy egyneműek voltak-e? 😀 F
2018. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Te hülye vagy!


Totál egészséges érzéki női működésed van! Ez már miért is lenne beteges????


Inkább pont hogy szép és izgató az ilyen csaj. és ha őket nem hallották meg akkor téged ki hallott volna meg?...


Szívesen rád nyitottam volna. :D

35F

2018. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!