Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan zajlik egy egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy egyéjszakás kaland, pláne ha a lány nem tud elélvezni hüvelyi úton?

Figyelt kérdés

Ha nem tudtok elélvezni hüvelyi úton, attól még bevállaltok egyéjszakást? Ilyenkor mi a jó benne, szóltok a srácnak, hogy ne is erőltesse magát, úgysem fog menni? A srácok miután kielégültek, még elkezdenek foglalkozni a csiklótokkal, vagy az a fő, hogy ők kielégüljenek?

Alapból, ha a lány mégis el tud élvezni, hogy húzzátok addig a szexet, hogy mindketten elélvezzetek? Hisz nem egy összeszokott párról van szó ilyen esetben. Bocsánat a kérdésekért, sosem volt még orgazmusom és ilyen kalandom sem, így nem tudom elképzelni ezeket.


2018. aug. 10. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Úgy zajlik, hogy a lány a belső ürességét, szeretethiányát és bizonytalanságát próbálja kompenzálni vele... Szegénykék
2018. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs meghatározott menetrendje. Normális esetben a két fél élvezetéről szól, tehát bármi belefér, ami mindkettőnknek jó. A legtöbb esetben azért egy egyéjszakáson a pasi nem fogja össze-vissza törni magát, hogy kielégítsen, pláne ha ő már elélvezett. De vannak kivételek. Sajnos olyan pasik is vannak, akik szexcsászárnak hiszik magukat, és személyes sértésnek veszik, ha egy nő nem élvez el alattuk 5 perc egyhangú reszeléstől.


Sok nő nem képes hüvelyi orgazmusra, mégis élvezik a szexet. Az, hogy bevállalsz-e egy egyéjszakást, nem ettől függ. Bár én személy szerint nem igazán értem, hogy mi értelme van, ha már az elején közlöd a pasival, hogy ne fárassza magát mert neked úgysem lesz jó. Ez elég kiábrándító mindkét félnek akkor is, ha csak az orgazmusról van szó, és egyébként élvezed. Nekem sem jön össze könnyen az orgazmus, ezért biztos nem erőltetnék egy olyan kalandot, ahol a felek nem figyelnek egymásra.

2018. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt már nem egy szexkapcsolatom, amiben ugye szintén volt egy első. Igazából egyik sem úgy indult, hogy bármi lesz belőle, aztán volt, amiből komoly kapcsolat lett, volt, amiből meg hosszabb szexkapcsolat.

Amúgy nem gyökér pasikkal kell összejönni. Nekem pl. az összes pasi egytől egyig már az együttlét előtt orgazmust okozott, magyarul kiny.lt. Plusz egyiket sem zavarta, ha együttlét közben izgattam a csiklómat, sőt kifejezetten izgatta őket a látvány.

De tudod, ha még magadnak sem okoztál örömet, akkor a szexkapcsolat nem neked való, mert valójában fogalmad sincs a szexről, a saját tested működéséről, akkor hogy várod el, hogy a férfinak legyen? Pláne egy egyéjszakásban, ahol érhetnek meglepetések.

2018. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Levetkőzöl, szétdobod a lábad, ő belemászik a pinádba, és 2 percig reszeli lihegve. Ezután ő elélvez, és felhúzza a sliccét, majd elköszön, és elmegy. Te pedig ott maradsz, és rájössz, hogy még k..rvának is car vagy, mert még fizetni se fizetett a tested használatáért.
2018. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, pláne a második és harmadik részletesebb leírását.

Tudom, hogy nekem mi a jó, de valahogy mégsem tudom elképzelni, hogy a pasit is érdekelje és törje magát miattam. Bár jobban belegondolva, ha jó volt számára a szex és szeretne máskor is folytatást, akkor nyilván fel kell mutatnia valamit, hogy számíthasson a csajra a következőnél is. Jó volt olvasni, hogy alapjába véve inkább pozitív élménnyel zártátok ezeket. Ment a zöld kéz, köszönöm mégegyszer.:)

2018. aug. 11. 14:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően nálam mindig kétoldalúak voltak az egyéjszakások. Egyet kivéve, de ott a srác egy öntelt faszz volt, így faképnél is hagytam. De őt is meg tudom érteni, úgy nézett ki mintha egy katalógusból lépett volna elő, nagyon helyes volt. Ezért gondolom minden napra jut annyi csaj neki, amennyit akar, minek törje magát egyért.

Viszont orgazmusom egyetlen egyszer volt, az is csak azért mert a partnerem nekem akart jót. Hiába aznap ismertük meg egymást, valamiért nagyon foglalkoztattam és ezt az ágyban is kimutatta. Mellesleg ő volt az eddigi legjobb "nuneram". Vártam hogy na most teszi be én meg kezdhetem számolni a csempét a mennyezeten, de olyan intenzíven és mélyen ujjazott, hogy konkrétan azt hittem bennem jár.

A többinél csak próbálkoztak orallal, ami aranyos gesztus volt, de nem találkoztam még olyan sráccal, akinek igazán menne.

Egyébként kérdésedre válaszolva: 3 opció van miután ő elment, te meg fekszel ott frusztráltan és kielégítetlenül. 1.) Befordul a fal felé és alszik 2.) lelép 3.) összebújtok.

Volt hogy nem hagytam annyiban és 10 perc után volt még egy menet.

Plusz a szólunk a srácnak, mivel úgysem fog menni szituációt egyszer eljátszottam. Megálltam az aktus közepén és közöltem vele hogy nekem ez így nem megy. Nem igazán hatotta meg. Visszahúzott magára és befejezte amit elkezdett. Megpróbálhatod, de nem fog neki annyira örülni a társad hogy le akarsz lépni félúton amikor ő fel van húzva.

2018. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Nem is arra gondoltam, hogy közben állítom le és közlöm vele, hanem már az elején szólok, hogy mellesleg ez nekem nem szokott menni, úgyhogy ne lepődjön meg, hogyha nem fogok kielégülni míg csinálja.

Sajnálom, hogy neked főleg rossz tapasztalataid vannak ilyen téren. :/ Azért köszi a hasznos, részletes választ. :)

2018. aug. 29. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!