Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak, nőknek szóló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak, nőknek szóló kérdés. Ha a párotok kíváncsi lenne a kapcsolatotok előtti nemi életetek részleteire, elmondanátok vagy ez már zavarna benneteket?

Figyelt kérdés
Feltételezzük, hogy nem bántó szándékkal és nem féltékenységből kérdezné.

2018. aug. 10. 19:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem kérdezne ilyet:)
2018. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem firtatjuk.Persze beszéltünk már róla mikor olyan a téma.Pl. elmesélte, hogy egyszer lefeküdt egy nagyon kövér lánnyal mert ki akarta próbálni...vagy én meséltem, hogy volt egy kapcsolatom ahol a srác két mozdulat után elment de mindig.

Szóval vannak dolgok amik szóba kerülnek de nem beszélünk róla részletesen, kinek mennyi mekkora elölröl hátulról stb.

Persze van amit ki kell beszélni, múltból hozott dolgot, hogy ne mérgezze a mostani kapcsolatot vagy nehogy ugyan abba a hibába essünk.

Felnőtt érett párkapcsolatban ezt helyén kell tudni kezelni.

2018. aug. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

Részben elmondanám neki, de biztos el is hallgatnék sok mindent. Kifordulna magából ha megtudná mennyi kalandom volt előtte, 2 pasival is voltam egyszerre hármasban, stb stb.

Neki én vagyok az első, velem vesztette el 24 évesen, ráadásul elég konzervatív személyiségű.

Jobb neki a boldog tudatlanság, immáron 3 éve együtt vagyunk így :)

21N

2018. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha én beszámolnék az előéletemről egy pasinak, úgy fordulna sarkon, hogy beszippantana mindent a huzat 😂😂😂
2018. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Alap, hogy elmondanám neki :)

20L

2018. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem firtatnám,mert jobbá tenném és azelőtt nem volt ilyen.
2018. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!