Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elítélendő, ha 24...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő, ha 24 éves férfi létemre megkívánom a 15-16 év körüli lányokat?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ezek a mai 15-16 éves lányok sokkal érettebben, nőiesebben néznek ki, mint mondjuk az én koromban, és hát az az igazság, hogy van néhány nagyon szemrevaló is köztük.


A pedofil kommentek kíméljenek, a pedofilok KISgyerekekre gerjednek!


2018. aug. 10. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2018. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amugy nem keves 16 eves csajnak meg te is fiatal lennel. No para. De ne ess at a lo tuloldalara.
2018. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Úgy emlékszem, hogy a wikipédia szerint a beleegyezési korhatár 14 év, tehát ha dugsz velük úgy, hogy ők is akarják, nem követsz el bűncselekményt.


Az persze más kérdés, hogy erről ki mit gondol magában. Szerintem nincs vele baj, mert fiatal vagy. Ha egy viszont egy 50-es, sörhasú fószer teszi ugyanezt, az már gáz.

2018. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nyilván valamilyen szinten izgatnak ebből a korosztályból is lányok, de ilyenkor mindig lelkiismeret furdalás tör rám.
2018. aug. 10. 23:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok ezzel

24/F

2018. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Én is így vagyok ezzel, annyi különbséggel, hogy én meg is dugom őket :D
2018. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ezt nőként baromi fura elképzelni, akármennyire helyes és jóképű lehet egy 15-16 éves, akkor sem tudnék gerjedni rá. Csak egy gyereknek látom. De fordított esetben ez valahogy sokkal gyakoribb..mármint, hogy idősebb férfiak gerjednek ilyen korú lányokra. Hát, gond törvényileg nincs ezzel, csak fura, legalábbis nekem.
2018. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ahogy manapsag kineznek ezeket a 16 eves lanyok,hat nem meglepo. A noies fogalmat meg nem ismered,mar csak abbol is megitelve,hogy 16 eves fiatal lanyokrol beszelgetunk. Ajanlom figyelmedbe a Bswnek azt a bizonyos szamat...magaba foglalja majdnem!!! az osszes 16 eves csajos szemelyiseget...es akkor ezt nevezzuk noiesnek. Vegulis olyan szempontbol igazad van,hogy ha nincs lo akkor a szamar is megteszi. :D

20L

2018. aug. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 October15 ***** válasza:

Nyilván alapvetően vannak szép tizenéves lányok. :D

Ahogy az is egyértelmű, hogy pasiként vonzónak találom őket.

Sőt hova tovább vannak akiket ettől függetlenül is kedvelek.

Ellenben szerintem marhára nem okay egy huszonéves és egy tizen x éves lány közti kapcsolat / szex.

Mármint előbbinek szerintem nem arra van szüksége, hogy egy korombeli pasival járjon utóbbinak pedig igen ritka esetekben tud egyenlő partnere lenni egy fiatal lány.


26F

2018. aug. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Na, hogy a #7-es válaszolónak ellentmondjak, megjegyzem, hogy nekem viszont bejönnek a 15-16 éves srácok, pont azért, mert van bennük valami ártatlan és gyermeki, megronthatóak.:D Magamat nem tartom abnormálisnak, szóval szerintem neked sem kellene.
2018. aug. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!