Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem szeretne megnézni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szeretne megnézni pisilés közben és végső soron azt mondja ez izgatja. Nem vagyok ellene de mi ebben az izgató?

Figyelt kérdés

Régen is mondogatta, de most már úgy látom tényleg akarja! Mire szamitsak? Szerinte jó lenne ha levizelném a testét.

Igazából engem ez nem undorit. Sokszor pisiltem mellette, persze akkor nem direkt nézett. Mik a tapasztalatok?


2018. aug. 11. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Ferfikent en is kivancsi lennem mi ebben az izgato. Szamomra kifejezetten undorito. Ahogy a labfetis is:D
2018. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Sokkal több szépség van a nőkön mint pl ez inkább azt nézem
2018. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
azt tőle kérdezd.
2018. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
És te egy ilyen beteg farokkal dugsz? Gratulálok.
2018. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Utána jön a kábel fektetés kukkolása.
2018. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Én se értettem soha mi az izgató ebben, az lehet hogy ezt ugye nem látja más, kukkolás, nem tudom. 30F
2018. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Egy időben itt is volt ilyen pisire gerjedő idióta.

Őszerinte a női pisilés rendkívül szexuális tartalmú és izgató.

Hát ha vannak emberek, akik a lábszagtól izgulnak fel, én már semmin nem csodálkozom.

2018. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 October15 ***** válasza:
100%

Meg nem mondom, hogy ebben mi az izgató, ezt nyilván az tudja akit izgat. :D De ha nincs ellenedre akkor miért ne?

Mire számíts? Arra, hogy begerjed és jól meghág, csak a szokásos. :P

2018. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjed és itt kérdezgeted vadidegenektől??? Én nem látok a férjed fejébe, max tippelni lehet.


Én is simán megcsinálnám közös zuhany közben vagy hasonló helyzetben.

2018. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen mindegy, hogy mi ebben az izgató (valszeg az alávetettség érzése, aminek mindenféle pszichológiai okai vannak, ehhez biztos vissza kéne menni a gyerekkorába). A kérdés az, hogy elfogadod-e, vagy sem. Én megértem az undorodat, de gondolj arra, hogy bármilyen furcsa is, baja nem lesz belőle egyikőtöknek se, neki pedig nyilván nagy élvezetet okozol ezzel. Akkor miért ne? Nincs a pisiben semmi igazából, ami megárthatna neki, ha a bőrére kerül.
2018. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!