Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem szeretne megnézni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szeretne megnézni pisilés közben és végső soron azt mondja ez izgatja. Nem vagyok ellene de mi ebben az izgató?

Figyelt kérdés

Régen is mondogatta, de most már úgy látom tényleg akarja! Mire szamitsak? Szerinte jó lenne ha levizelném a testét.

Igazából engem ez nem undorit. Sokszor pisiltem mellette, persze akkor nem direkt nézett. Mik a tapasztalatok?


2018. aug. 11. 10:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Rosszul értitek, engem egyáltalán nem undorít. Szeretnék neki ezzel (is ) örömet okozni, hisz látom, hogy izgatja és vágyik rá. Engem az erdekelt, hogy hogyan is zajlik egy ilyen kaland.
2018. aug. 11. 11:47
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Szexuális szempontból nem tudom mi van benne. Mondjuk mi sokszor pisilünk egymás előtt, de csak úgy, mert kell :D
2018. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Van aki az anyatejre izgul. Szexi és izgató számára az anyatej. En nőként nem értem mi benne az izgató és szexi.


N

2018. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Engem az erdekelt, hogy hogyan is zajlik egy ilyen kaland."


Szerintem ő azt akarja, hogy ő feküdjön a földön, te pedig fölé guggolj és úgy. Közben ő nyilván izgatná magát.

2018. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Aranyeső.

Ez a fedőneve.

Nekem a nejem állt elő azzal egy átbulizott éjszaka után, hogy szeretné ha lepisilném.

Hát, miért ne, Babám: időnk van, "anyag" van, hajrá!

A nagy kádunkban történt meg: ő befeküdt, és én is beálltam és adtam, ami a csövön kifért!

Az egész testét érte a langyos "eső", és kb. egy perc alatt hangosan elélvezett!

No, mondom: akkor ezt (is) felvesszük a repertoárba.:)

(azóta én is átéltem, és semmi riasztót nem találtam benne. Igaz én még nem élveztem el ettől, de kezdek ráhangolódni. Talán azóta még szorosabb a kapcsolatunk!)

2018. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!