Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szép lányok, titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép lányok, titeket kérdeznélek, hogy benneteket hogy lehet felszedni?

Figyelt kérdés

Elnézést kérek azoktól, akiket zavar ez a kifejezés (felszedni), de a hétköznapokban mindenki tudja, hogy ezt a szót használjuk.

Természetesen párkapcsolat kialakításra gondoltam.



2018. aug. 11. 12:54
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
36%

Nem tudom en mennyire szamitok szepnek. De sokak szerint van egy elragado kisugarzasom es en vagyok az aki inkabb ne sminkeljen, mert "felesleges". De fokent azt irom le amire en vagyok.

Keresd erdeklodj iranta probalj meg beszelgetest kialakitani.Nem azt mondom, hogy helybol nyald ki egy lany segget, mert a lanyok tobbsege nem szereti a tapados sracokat. Udvariassag kedvesseg.Elszort bokok egy kis titokzatossag.Hallgasd meg a problemajukat es ha megis visszautasit akkor se tunj el hanem maradj vele tovabbra is baratsagos, mert kitudja..:) Es mindekozbe azert erzodjon, hogy o a gyengebbik nem es ha arrol van szo barmikor megtudod vedeni es kiallsz erte.:)

Remelem tudtam segiteni

20/l

2018. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

Szubjektív, hogy én mennyire vagyok szép, de azért segítek. Nekem fontos a megjelenés (utálom ezt a mai divatot a fiúknak, amikor úgy öltöködnek, mint a hajléktalanok, a gyűrött pólójuk a földrt súrolja, és nem azért, mert nincs pénz másra). Persze emiatt ne változtasd meg a külsődet, csak legalább vasald ki azt a pólót, ha nagyon tetszik.

Fontos, hogy magabiztosnak mutasd magad, mégha nem is így érzed. Mindig nézz a szemembe.

Ha ismerlek, ne neten próbálj beszélgetni először. Legyél hozzám figyelmes, néha dicsérd meg amit felvettem, és ne vidd túlzásba.

Ha nem ismerlek, valamilyen ürüggyel leszólíthatsz, az utcán. Én az a fajta vagyok, aki nem tipor bele a lelkedbe, még ha nem is tetszel, csak kedvesen nemet mondok. Ha pedig tetszel, megadom az elérhetőségemet. :)

2018. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

Add ön magad

Ne áljon ki a kapanyél a szádbol

Kegyen humirérzéked de ne legyél tapló bunkó

Tudj nőként bánni a nőkkel

24N

2018. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi

Az el írásért kislányom segített pötyögni

2018. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Férfiként írom, hogy a legfontosabb, hogy ne tartsd valami isteni létformának, csak azért mert szép. Ne félj tőle, legyen humorod, beszélj vele, csipkelődj, érezze hogy felvállalod magad és a véleményed. Vállald be hogy lehet nem lesz semmi a dologból és önmagadat add, mindig azt mond amit te gondolsz és ne azt amit szerinted ő akar hallani. Lássa a határozottságot és érezze, hogy egyedül is teljes életet élsz.

Szerintem az nem túl jó "taktika", ha barátzónába teteted magad direkt és majd onnan próbálsz kimászni, hogy talán majd ő is úgy megkedvel...nem fog. Ha pedig mégis baratzónát kapsz, de te többet akarsz, akkor legyen tököd és lépj tovább.

24/f

2018. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%

Csak olyan nőt tudsz felszedni, akinek szimpatikus vagy.

Ha nincs kölcsönös szimpátia, tehetsz te bármit.

Mellesleg te nagyon szép fiú vagy, hogy csak a nagyon szép lányok jöhetnek szóba?

2018. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!
2018. aug. 11. 14:27
 8/22 A kérdező kommentje:
Sajnos csak átlagos vagyok
2018. aug. 11. 14:30
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

2- es vagyok, az 5-ös jókat írt.

Egyébként ha edzel kicsit és lehengerlő a kisugárzásod, átlagos arccal is fel tudsz szedni szép lányt.

2018. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%

Ugyanúgy mint a többi lányt

Csak legyel önmagad

2018. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!