Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltál már úgy a szex után,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy a szex után, hogy szörnyen érezted magad, undorodtál magadtól?

Figyelt kérdés

Tegnap egy házibuliban voltam, ittam rendesen. A srácok már készültek, kifeszítettek egy függönyt, aminek a közepére egy lyuk volt vágva. Leszoptam valakit, de lövésem sincs, hogy kit. Akkor még izgatott a dolog, de most undorodom magamtól, mert lehet, hogy a pasinak barátnője vagy felesége és gyerekei vannak.

Megbántam, de visszacsinálni már nem tudom.


Volt valakivel ilyen, hogy ő is utálta magát utána?


2018. aug. 11. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt ilyen

3 órahosszán át zuhanyoztam

Mert mocskosnak és indorítónak éreztem magam

24N

2018. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos velem is volt már ilyen, de az undor mellett valamennyire még mindig izgat ami történt.

A több órás zuhanyzás nálam is megtörtént, de nem tudtam "lemosni" magamról az undor érzését.

2018. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt én kis híján hánytam magamtól szó szerint.....De hát ilyen az élet hülyeségeket csinál az ember amikkel együtt kell élni és már nem csinálhatja vissza. Bár én nagyon kívül állóként éltem meg a dolgot és ha vissza is emlékszem rá kis híján mintha nem is én csináltam volna. De az undort én éreztem magam iránt túl leszel rajta legközelebb nem mész bele ilyenbe :D


25/F

2018. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mikor kislányt dugtam :D
2018. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem maszturbálás utàn szokott ilyen érzésem lenni, ha régebben valami olyanra csaptam ki például.

18f

2022. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!