Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban mennyire normális hiányolni a másikat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben gyakran kérdezi a pasi csókolózás közben hogy hiányzott-e nekem.
2018. aug. 11. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Semennyire.

Max, ha áll a cerka/viszket a muff.

Ha már hiányzik a szexpartner, az már nem szexkapcsolat

2018. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Szexkapcsolatban biztos nem csókolóznék a pasival. A vele való szexet kérdezi, hogy hiányzik-e neki vagy a személye? Lehet lépni kellene, ez van. Jó a szex és már beszerelmesednek, tipikus.


25N

2018. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Szexkapcsolatban nem csókolóznál a hapsival?

Miért? Csak odatartod a pinád, hogy dugja?

Felvilágosítalak: szexkapcsolatban is van előjáték....

2018. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
# 3, nem hinném, hogy több tapasztalatod lenne alkalmi szexszel kapcsolatban, mint nekem. Így ne te akarj felvilágosítani.
2018. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
#2 Ezt én sem tudom igazán elképzelni. Nem csókolóztok, csak fa pofával vagytok és fogdossátok egymást aztán durr bele?😂
2018. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt szexkapcsolatom sose és sztem bem is lesz ahogy magamat ismerem. De nekem a szex csók nélkül csak érzéketlen baaszás.


N

2018. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
# 5, mit nem tudsz elképzelni? Hogy utálok csókolózni? Érintések, egymás levetkőztetése, neki nyomni egymást a falnak, ágynak, kanapénak ami épp van. orális szex, birkózás. Én nem csókolózom, ennyi,
2018. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fura egy nő lehetsz kérdező
2018. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tőlem is kérdezgette régen, azóta kiderült h egy f*s*kalap, vigyázz vele

most komolyan, nem lehet h ugyanazzal dugtunk?

2018. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!