Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Narancsbőr mennyire taszító?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narancsbőr mennyire taszító?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elhízva de van kb 5-6 kg feleslegem. Most nem olyanok érdekelnek, hogy kezdj diétázni vagy fogyjál le és akkor nem lesz. Ha nem, hogy mennyire lehet taszító látvány?


N


2018. aug. 12. 18:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem randizom
2018. aug. 12. 21:13
 12/16 anonim ***** válasza:

Én 172 cm vagyok, 57-58 kiló (azaz vékony) és narancsbőrös. Na nem durván, de szokott látszani. Ez nem csak az elhízástól függ, mint azt sok okos írja. Genetika is például, meg a cukorfogyasztás.

Vannak módok, ahogyan lehet rajtuk halványítani. Amúgy ha nem nagyon durva akkor szerintem nincs vele gond, (női szemmel nézve).

18/L

2018. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

158/63, de nem vagy elhizva? Persze lehetnél 90 is...


Ekkkora testmagassággal ez már komoly zsír mennyiség, lehet nem is narancsbőröd van, hanem egyszerűen a zsírt látod.

2018. aug. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ja igen ha a nagykönyvben megirt táblázatot nézzük ami a nekem konkrétan 52 kg-nak kellene lennem. Voltam annyi de olyan sovány voltam hohy rossz volt ránézni. Most ha tükörbenézek sokkal inkább eltudom magam fogadni. Nem vagyok tehén de van rajtam mit fogni.
2018. aug. 13. 09:52
 15/16 anonim ***** válasza:
Eléggé csúnya tud lenni ha nagy háj tartozik hozzá. Kis mértékben nem az.
2018. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok hájas. Szerintem.
2018. aug. 13. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!