Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mennyire vonzó vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire vonzó vagy taszító, ha a pasi durván szőrös, lábon, lába között?

Figyelt kérdés
Van, akinek a pasija borotválja a lábát?
2018. máj. 23. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Az exem szó szerint mindenhol szőrös volt. Ritka gusztustalan volt. A háta is. De atomdurván.
2018. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy idősebb nő számára, valószínűleg vonzó !

Egy fiatalabbnak, már nem valószínű !

Bár, ez személyiség és ízlés kérdése !

Sokan elfogadják, sokan szeretik, életkortól és minden egyébtől függetlenül !

Én nem kifejezetten rajongtam a férfi szőrzetért, de a párom nem borotválja magát, sem az intim területen, sem máshol, csakis az arcát, és képes voltam megbarátkozni vele, hiszen fontos nekem es szeretem, és ha így érzi jól magát, hát legyen.

2018. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

(2-és vagyok....)

Bár !

Ő nem a durva kategóriába tartozik ! Inkább az átlagos !

2018. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Én nem bírom, ha egy pasi borotválkozik.

Más a helyzet, ha már nem látszik a bőre...

2018. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Làbon,làba közt,karjàn elviselem átlagos mennyiségben,de pl mellkason és plàne hàton na az màr sok nekem.Gusztustalan.Én nem szeretem.

Egy idősebb nő...

2018. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
A láb egy bizonyos mennyiségig vonzó a kar nem tudom azzal sincs igazából bajom az arc szőr kifejezetten sexy számomra! :3 a láb közt nem baj ha mondjuk nem baba sima de azért egy fél bokor ne legyen már ott xd nedves lesz a szőr és ahogy hozzá ér a ki hült nedveség a fenekedhez ehh fúj xd a hátin és a melkhason pls ne legyen xd a poci szőrt Imádom! De csak a kis csíkot ha körülötte is van az már nem okés de a kis csíkot nagyon szeretem! Xd ♡
2018. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem egy férfi legyen szőrös. Intim területen is. Persze ha jobban érzi magát csupaszon elfogadom úgy is. Lábán nem zavar, nem érdekel különösebben, de azért ne borotválja. (Bár vicces birizgálni a szőrszálakat.)

Az arcszőrzet számomra nagyon vonzó. *-*

2018. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy fiatal lány
2018. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én azt hittem engem taszít, aztán jött a párom...olyan majomember, keményen szőrös... de engem felizgat, nem taszít.

Jaah és onnan tudom h nagyon de nagyon szeretne egy szopást ha lenyesi a szőrt a bréről XD

2018. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A lábát semmiképp se borotválja le szerintem egy férfi. A nemiszervét pedig vagy igen vagy ne ahogy szeretné:)*-*

20L

2018. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!