Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ebből bajom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
Szóval több ilyen szextárskeresőn vagyok fent és kamu farok képekkel ismerkedek. Meg beadom, hogy nekem ilyen 25+ centis a farkam ami persze nem igaz, de van jelentkező rá így bőven.. velük így neten elszórakozók és ha már konkrét találkozásra kerülne sor, akkor felszívódok.. Tudom, nem túl gerinces dolog, de csak így állnak szóba velem. Ebből lehet valami bajom, feljelenthetnek ezért?

2018. aug. 13. 06:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"Figyelj a qrva az aki pénzért csinálja


Szoval szépen beszéljél"


Azt nem te fogod megmondani hogy beszéljek egy ismeretlennel, szóval visszább veheted magadat..:D


Hát ez szép leírás volt, de nagyon nincs igazad, az meg, hogy miért csinálom az az én dolgom, nem tartozik senkire, rád sem. Most azt hiszed, hogy vadidegenül a farkam méretével tudsz megsérteni? Elég gyerekes a gondolkodásod 24 éves létedre. Amúgy meg mi van, ha egyszerűen csak ezzel szórakozok, mert nekem érdekes? Megtehetem nem? így legalább tapasztalatot gyűjtehettem, hogy a legtöbb nő mekkora qrva és így élőben sem ér akkora csalódás, már ezért is megérte. Az meg, hogy a képek valódiak-e, az nem is annyira érdekel, de miért küldene egy qrva kamu képet magáról egy pasasnak akivel élőben dugni akar? Ebben én nem sok logikát látok..

2018. aug. 13. 08:40
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha magad is bevallod, hogy gyökér vagy, akkor nem sértődj meg, hogy más ezzel egyetért.
2018. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ne izgulj a te miniatűr kukidra is lesz majd csaj aki rámegy. Bár őt előre sajnálom. De ne másokat qrvázz le csak mert neked nagyító kell a répádhoz......
2018. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
#13 Azt mondod? Az ilyen védő beszólásoktól meg neked nem lesz több csajod, ez a szomorú igazság.. Nem fog senki rád írni emiatt, de álmodozz csak..:D
2018. aug. 13. 09:03
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem a farkad méretével akarlak bántani hisz a valódi méretedet úgy se árulod el


Valószínűleg ugyan azért küldene kamu képet amiért te valótlant állítasz


De mire van ekkora szád?!


Amúgy attól h egy lány ki próbálná a nagyobbat nem lesz attól még qrva

Mindenki feszegeti a határait!!!


Te valami figyelem hiányis nő gyűlölő jampi lehetsz

Hát hogy beszél a nőkről?

Anyád büszke lehet rád!

Meg látná az írásaidat úgy nyakon hajítana hogy vén ember korodba is megemlegeted!!!

Mire fel van ekkora arcod?

Fellengzős vagy de mire?!

Nem a neten kell tapasztalatot gyűjteni Apukám hanem a való életben csak az neked Nem megy!!!

Nőlj fel!!!

24N

2018. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szóval annyira szerencsétlen vagy,hogy más pasik nemiszervének képeit kell használnod,hogy szóba álljanak veled?


"Tudom, nem túl gerinces dolog, de csak így állnak szóba velem."


Azta! És te erre büszke is vagy? :D Szánalom! :D

2018. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Persze hogy büszke rá

És még Ő qrvázza le a nőket

2018. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy ha komolyra fordul a dolod, és úgy is eltűnsz, akkor mi értelme van ennek az egésznek...??

Szerintem nagyon gáz, amit csinálsz.

2018. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

mert egy lelki nyomorék

Hazudik

És tisztában van azzal hogy lehet ha nem hazudna akkorát mint a fél karja lehet beszélnének vele a csajok nem kapna képet amire verhetné

Mert meg van győződve h minden nőnek a nagy kell

Aztán ha tényleg talál olyat akit érdekelne akkor meg befosik mert fel sülne mert nincs akkora neki


A vicc az lenne ha valami homár pasik csajnak adják ki magukat hogy hozzá jussanak a fallosz képekhez

2018. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Omg. Szerintem max lelkiismereti. Mert amúgy pl a rendőrök nem foglalkoznak a te farokméreteddel. Kivéve a rendőrnők, akik esetleg szeretnének megismerni , de szerintem ez nem büntetőjogi kategória. Amúgy miért nem vállalod fel magadat? Aki veled összejön, az úgyis önmagadért fog szeretni, amilyen vagy. Nem kell neki más, neki te kellesz. Találd meg nyugodtan azt az embert.
2018. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!