Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ebből bajom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
Szóval több ilyen szextárskeresőn vagyok fent és kamu farok képekkel ismerkedek. Meg beadom, hogy nekem ilyen 25+ centis a farkam ami persze nem igaz, de van jelentkező rá így bőven.. velük így neten elszórakozók és ha már konkrét találkozásra kerülne sor, akkor felszívódok.. Tudom, nem túl gerinces dolog, de csak így állnak szóba velem. Ebből lehet valami bajom, feljelenthetnek ezért?

2018. aug. 13. 06:22
1 2 3
 21/23 hobalazs888 ***** válasza:
Tök jó pont az ilyen emberek miatt vesztik hitüket a nők a netes ismerkedèsben èn meg nem tudok öszehozni egy találkozót habár nincs 25 cm es szerszámom de a maga kis 19 cm-èvel sem hiszem hogy bárkinek kicsi lenne emellett sportolok is igyekszem normálisan kinèzni ès ha küldök egy kèpet azt kapom válaszul hogy biztos kamu vagyok. Hát köszönöm neked sok ismerkedni vágyó társammal együtt.
2018. aug. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, a legszebb rész, amin felnevettem, amikor ezt írod (#11 komment):

"de miért küldene egy qrva kamu képet magáról egy pasasnak akivel élőben dugni akar? Ebben én nem sok logikát látok.."

2018. aug. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én ilyen nőkkel szóba sem állnék!! Komoly kapcsolatot nem tudsz kialakítani?
2018. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!