Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek belemenjek az análba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek az análba?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel beszéltem erről az egészről, én igazából kiváncsiságból akarom, ő belement, de láttam rajta hogy repdesett az örömtől, és igazából így bánt is kicsit a dolog mert így hogy ő lehet nem élvezi nem akarok belemenni, nem akarom megbántani. Az jó ötlet lenne esetleg ha rákérdezek neki van-e valamilyen vágya? És belemegyek, talán úgy jobban lesz. 18F

2018. aug. 15. 01:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj bele...! :D
2018. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Imre? XDDD
2018. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 MagnumOpusOfAnger ***** válasza:
#2 Ha ő Imre te pedig a barátnője vagy, vagy valami haverja, ez GyIK Epic Fail Hall of Fame Top5
2018. aug. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Menj bele wazze, ne szarozz!!
2018. aug. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha mindketten akarjátok menj bele :)
2018. aug. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki óvatosan, aztán majd meglátjátok hogy tetszik vagy sem... Ha meg kellemetlen lesz neki, akkor engeszteld ki valamivel...😀
2018. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze menj bele. De ne gumi nélkül. Ja nem a seggébe?

Nem értem. Ha te megteszel neki valamit, attól neki jobb érzés lesz a seggbe dirr durr? Jobban fogja akarni meg élvezni?

2018. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha láttad rajta, hogy nem szeretné, akkor ne csináld! Sok lány azért fél nemet mondani, mert attól tart, hogy akkor nem lesz elég jó nő a barátjának és megcsalják. Főleg fiatal korban elég naivak és befolyásolhatók a lányok.

Rendes srácnak látszol, így szerintem hagyjátok annyiban a dolgot. Biztos van más fantáziád, amit szívesebben megvalósítanátok együtt! ;)

2018. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Kèrdezz rá mèg egyszer, de tedd hozzá, hogy nem baj, ha nemet mond, nem ezèrt szereted. Ha másodjára is igent mond, akkor próbáljátok ki nyugodtan, de olvasgass egy kicsit ezután a neten, nehogy rossz èlmèny legyen a lánynak, ès a gumiról, ès a síkosítóról ne feledkezzetek meg! Nem elèg a nyálad, meg vaj, meg egyèb idióta házi "trükkök".
2018. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

LOL

Így is úgy is fájni fog a lánynak. Az előzmények (beöntés) kellemetlenségéről meg ne is beszéljünk.

2018. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!