Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mennyi izgatásr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyi izgatásra van szükségetek szex előtt?

Figyelt kérdés
Kezdem azt hinni hogy velem van a baj hogy nem izgulok fel magamtól, és nem elég a férjem testének a látványa. Nekem szükségem van simogatásra vagy orális izgatásra is ahhoz hogy izgalomba jöjjek, nem megy magától. A párom meg azt hiszi hogy nem talákom őt elég izgatónak. Másoknál ez hogy megy?
2018. aug. 15. 13:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem mindenkinek szüksége van rá :)
2018. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is szükségem van rá , szerintem nagyon fontos az elő-utó játék ha az megfelelő akkor felőlem maga az aktus lehet 5 perces is.
2018. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Hát elég idős vagyok, hogy azt mondjam: a párod nem ért a nőkhöz.

Egy nő nem úgy van “összerakva”, mint egy férfi, aki már képes attól álló zászlót produkálni, hogy meglát egy mélyebb dekoltázst.

Nekünk nőknek simogatás kell, csókok kellenek, szavak kellenek, érintés kell. Ha a férjed azt gondolja, hogy azzal már fel kéne izgulnod, hogy eldobja a pólóját meg a zokniját, akkor sürgősen beszélnie kellene egy elmeorvossal.

Te vagy az első nő az életben? Vagy mi?

2018. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
egyértek az előttem szólókkal. biztos vannak olyan nők, akik nagyon könnyen felizgulnak, de szerintem ők kb max az 5-10%. nekem is sok izgatás kell, és ez teljesen normális.
2018. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Ez azért nem teljesen igaz utolsó. Nekem volt barátnőm, akivel nyilván alapvetően kellett az előjáték. De volt olyan, hogy magához se nyúlt(elve soha nem csinálta), csak szimplán engem nézett pár percig és ettől már tocsogott. Magyaráztam, magyaráztam, egyszer csak magára rántott és én meg csak néztem, hogy mi ez mi volt
2018. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%

tény hogy ha igazan rajongva vágynál a ferjedre akkor már a gondolatra, hogy perceken belül meg fog dugni, benedvesednél.


Sok lánynak még ennyi sem kell, kerdezd csak meg a Kempinski elott Shawn Mendesre váró lanyokat a bugyijuk állapotáról..

2018. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem kell sok izgatás de amit a barátom csinál.....az szinte már szar....
2018. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Sok-sok előjáték kell!Az a legjobb és közben érzem azt hogy kezdem elveszíteni az önkontrollt...Hú
2018. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az szinte már szar:D

Eszem azt a kíméletlen mocskos szád:D

2018. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

Sokkra

Minimum egy puncinyalás élvezésig behatolás előtt

24N

2018. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!