Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi időre volt szükségetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időre volt szükségetek a legeslegelső szex előtt? Vagy meddig vártok az első szexig?

Figyelt kérdés

Mostanában jöttünk össze a barátnőmmel. Eddig volt 4 találkozónk/randink, de a távolság miatt a következőket úgy tudnánk megoldani, ha ott aludnék nála. Ez egy kicsit megijeszt, egyrèszt mert nekem ő az első nő az életemben, teljesen tapasztalatlan vagyok, másrészt pedig, mert félek, hogy hogy reagálna ha visszautasítanám és nem szexelnék még vele.

Egyébként nagyon jól érzem magam vele, jól megvagyunk csak nekem még idő kell. Ti mit szólnátok a helyében? Haragudnátok? Bután venné ki magát, ha visszautasítanám a közeledését??

20L a barátnőm 25L



2017. ápr. 5. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

A kommunikáció minden jó kapcsolat alapja, ezt jegyezd meg.


Tehát azt se kell titkolni, hogy neked ő az első és azt se, hogy nem szeretnéd elsietni. Egyszerűen csak beszéld meg vele. Nem kell ismeretlenekkel spekulálni, mert amit ő gondol azt csakis ő maga tudja.

Ha nem lehet vele nyíltan beszélgetni, akkor minek egyáltalán partner?

2017. ápr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Szia hát én ugyanebben a cipöben voltam mint te megértem a félelmeid :) gondolom ö tapasztaltabb :) ha szeretnéd h segitsek irhatsz nyugodtan :)
2017. ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát mi megismerkedtünk, nem randiztunk meg semmi, csak ilyen barátság extrákkal dolog volt, így mi már a kapcsolatunk meg randizgatás kezdete előtt lefeküdtünk.

Ha neked idő kell akkor mondd el neki, meg fogja érteni, a szex nem olyan dolog ami kötelező...

22L

2017. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1# leírt kb mindent.

Egy pár vagytok.: nincs félelem, titok egymás felé.


Sok nyugalmat s sikereket.

2017. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi másfél éve ismertük egymást, ezalatt a másfél év alatt nagyon szoros barátság alakult ki köztünk. Miután összejöttünk rá 2 héttel volt az első szex. Nem tudtunk ellenállni egymásnak, bár egyikünk sem érezte, hogy várni kéne. Nekem is ő volt az első, és én is nagyon féltem, viszont gyakorlatban meglepően természetesen jött minden, ő is sokat segített Nekem. Én is azt mondom, hogy nyílt kommunikáció és úgyis érezni fogod,hogy kész vagy-e rá:)
2017. ápr. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt kicsit több mint 5 hónap internetes ismerkedés, majd már az első randin lefeküdtünk.
2017. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!