Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15éves leszek és hirtelen...

15éves leszek és hirtelen nőttem. A cicim és a fenekem tiszta stria. A fenekemen ésa combomon elég durva én először azt hittem narancsbőr olyan ocsmány deanya azt monda hogy striaLEHET HOGY NARANCSBŐR? MIT CSINÁLJAK VELE?

Figyelt kérdés
Kaptam rájuk krémet és ennyi. Egyenlőre még nem jobb és undoritó segítsetek léci mert nagyon elkeseredtem hogy mindjárt itt a nyár én meg igy nézek ki:(
2012. ápr. 18. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A narancsbőr, az egy dudoros egyenletlen bőrfelület, mintha pici szivacsdarabkákat dugdostak volna a bőröd alá.

Az szerintem nem lehet.

A hirtelen nyúlástól, bőrtágulástó, bőrösszehúzódástól jelenhetnek meg striák. Neked sztem ez van.

2012. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van a fenekemen stria. Voltam vele bőrgyógyásznál ő azt mondta, hogy nem tud rá adni semmit. De én most vettem ilyen Dr. Kelen L-Carnitin-es gélt, amire az van írva, hogy striák ellen is jó. Két hete használom napi 2x és szerintem már halványabbak. Nem tudom, hogy teljesen el fog-e valaha is tűnni, de szerintem próbáld ki te is! :)

Egyébként ez a gél narancsbőr ellen is jó, de szerintem neked az nincs.

2012. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ne légy szomi de sajni a stria nem múlik el!

De ne aggódj ki fog fehéredni és majd alig látszik!

Nekem is van!

Nyugi a pasikat nem is érdekli jóformán! ;):D

2012. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!