Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak átlagosan hányszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak átlagosan hányszor tudnak elélvezni egy szeretkezés alkalmával?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nimfomán, csak szeretem, ha nem 1-2 menet van egy este. Eddigi barátaim elsőre hamar elmentek, a második általában jó volt, de ha elsültek, többnyire vége is volt az egésznek. Én örülnék, ha 4-5x is látom, hogy élvez a barátom, ez tényleg nagy elvárás? 36/N

2018. aug. 16. 16:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szeretem látni az élvező farkat. Ez olyan nagy baj? :o(
2018. aug. 17. 17:26
 12/16 anonim válasza:
A francokat vagy te 36 :D
2018. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És még csak nem is nő 😂
2018. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó 2: Na, mit tippeltek? :o)
2018. aug. 19. 10:55
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem az elsőt mindig követi egy második is, megszakítás nélkül folytatva, mert azonnal folytatni akarom, úgy, hogy nem vesszük ki. Van, hogy egy harmadik is lesz még.


Azután már meg kell szakítani. De még regenerálódás után jön több is, különben nem érzem magamat kielégültnek. A legtöbb, ami egy nap alatt volt, nyolc aktus. Azután már nem működtem, mikor szabadon volt lehetőség rá, kétszer is elértem eddig a számig, ezen túl már mindkét alaklommal elakadtam. Szóval ennyi a biológiai korlátom.

2018. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én ha behatolok barátnőm puncijába, akkor nem szeretek 5-6 élvezésnél hamarabb kiszállni, szerencsére szokott is szinte mindig sikerülni, mindkettőnk nagy örömére :)
2018. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!