Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok párkapcsolatban mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok párkapcsolatban mi a különbség a szeretkezés és a dugás/ba**ás között?

Figyelt kérdés

Nyilván kell néha mindkettő is.

Nálam ez:


Szeretkezés:

-sok-sok csók,simogatás

-hosszabb elő és utójáték

-kihegyezettebb figyelem a másik rezdüléseire,igényeire

-lassú,mély mozdulatok,lökések



Dugás/Ba**ás :


-csók akár el is marad

-durr bele is jöhet akár,ha nagyon kívánod már, előjáték lerövidül

-gyorsabb,agresszívebb mozdulatok,lökések

-kisebb kontrollvesztés és tényleg csak dugni

-több mindenre hajlandó az ember a szex hevében



Nálam kb.ennyi.


2018. aug. 11. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Végülis jól leírtad, bár nálunk a csók mi fog megvan. Illetve ezeket szoktunk kombinálni. Pl k erősen megtép, miközben nagyon finoman dug, vagy nagyon durván bsz miközben finoman simogatja a fejem stb
2018. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt is lehet, hogy szeretkezésnek indul és baxás lesz belőle ;-)
2018. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem egészen így, nem egyformák a párok, látszik is. :)

Azaz csak az idő és az odafigyelés mértékében vannak eltérések a gyorsmenet és a szeretkezés között. Az intenzitás nem ettől függ, mert van, hogy a finom, érzéki mozdulatok mennek át durvaságba vagy épp fordítva.

2018. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Előjáték nélkül nincs szex, fel kell izguljak és kell egy csiklóorgazmus szex előtt, de szeretem attól még, ha kevésbé óvatos...
2018. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit értetek az alatt, hogy kevésbé óvatos? (bocs az offért)
2018. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szerintem azt,hogy a pasi nem annyira figyel a lökéseire,hogy lágyak legyenek,hanem jól megtömi a puncit,vagy mondjuk tempósabban mozog,vagy mondjuk belefér egy kis fenékre csapás,lefogás,ilyesmi,persze ezt is érzékkel,de ilyenkor inkább vadulásról van szó,jobban szabadjára engedi az ösztöneit. Nekem nőként ezt jelenti.

Meg esetleg,ha túl mélyre megy,de még azt épp élvezi a nő,akkor tovább döngöli úgy.

2018. aug. 11. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor én még sose szeretkeztem. Megőrülnék, ha egy pasi akit kívánok, mindenféle hülye játékkal húzná az időt ahelyett, hogy azonnal felnyársalna a farkára.
2018. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sokan vagyunk így ezzel szerintem
2018. aug. 11. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!