Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első találkozás után ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás után ilyen viselkedés? 19/L

Figyelt kérdés
Egy régi ismerősömmel megbeszéltük hogy találkozunk, szexelünk mert egyikőnk se akar kapcsolatot. Viszont azóta folyamatosan beszélgetünk egész nap, mindent elmond nekem,szíveket ír, néha úgy becéz hogy drágám, életem stb.. Nekem ez nagyon fura mert régen kifejezetten rosszban voltunk, és ő nem az ilyen romantikus típus vagy hogy is mondjam...szerintetek azért csinálja ezt mert annyira bejöttem neki hogy komolyabbat is eltudna képzelni velem?
2018. aug. 18. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem bejossz neki
2018. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bejössz neki, de érdekelne hogy ha rosszba voltatok hogy jött ki belőle az összejárós szex... 28/F
2018. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Ezt a világot ki érti már.... mint az állatok, a testi igények kielégítése az állatokra vall, ezt felfelejtik manapság, azért lettünk emberek, azért kaptunk szabad akaratot, hogy használjuk, egy részét arra hogy nem a testünk irányítson, ne b.sszunk fűvel fával mert épp úgy tartja kedvünk, mert ez egyenes út a lelki nyomorékká válás felé.
2018. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Ja, kicsit beléd szeretett.
2018. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%

#3 Értem, tehát szerinted, azért mert valaki szexel, és kielégíti a testi vágyait, ami egyébként teljesen normális, és egészséges dolog, akkor lelki nyomorék lesz.


Nem mondták még neked, hogy ha pap vagy, akkor fsznak vagy fent gyakorin az imádkozás helyett? :DDD

2018. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
#3 nem kap fszt/puncit, tehát más se kapjon! Á-há-men!
2018. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fellángolás de ki tudja. Majd kialakul a dolog.
2018. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
A hármast félreértitek. Ez valóban nem más, mint az ösztönök kiélése. Komoly kapcsolat nélkül. Csak hogy a dugógépek észrevegyék, hogy többen is vannak ellenvéleménnyel. Azt se értem, miért gondolta papnak valaki, amikor "b.nak" szót írt, a papok így nem beszélnek. Ja, ahhoz már ész kellett volna, hogy rájöjjön ebből, hogy nem pap. Hát igen, aki csak dugni tud és gondolkozni nem, attól mit várhatnánk?
2018. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
És mi a baj az ösztönök kiélésével? :D
2018. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
8-as, de sötét vagy :D Nyílván oltogatás volt. Neked meg ehhez kellett volna ész, hogy felfogd. Még1 srác, akit csal az asszony ( ha egyáltalán van neki) egy dugógéppel :)
2018. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!