Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szerintetek? Részletese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Orális kényeztetésnél a pasié az elsőbbség vagy a tietek? Milyen egy jó orál? Hány évesek vagytok?

2018. aug. 19. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Ebből nem csinálunk presztízs kérdést, van, hogy sorra se kerül valamelyikünk, mert úgy jön ki a lépés. Van hogy aktus előtt, közben, után is adjuk egymásnak. Az, hogy ki kerül előbb sorra, az is, ahogy esik úgy puffan, szerintem ezekhez nem kell forgatókönyv.


Én szeretek szenvedélyesen szopni latni, érezni a reakcióját. Szerintem az szop jól, aki érzéssel csinálja, nem fogsz, nem szorította rá indokolatlanul erősen, és én egy picit szívom is közben.


A jó nyalás nekem az, hogy nem csak a csiklómmal van elfoglalva, nem csak egy helyen topog hanem felfedezi és mindenhol érzéssel kényeztet.

2018. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nalunk sincs ilyen, hogy kie az elsobbseg...ahogy alakul. A jo nyalas szamomra pont az ellenkezoje az 1 valaszolotol. En azt szeretem, ha a csiklomat nyalja, nagyon finoman erintve eloszor, majd egyre jobban. Esetleg kozben ha ujjaz is, akkor par pillanat alatt elelevezek.

A szopas sztem fontos, hogy a nyelveddel es az ajkaddal minel valtozatosabban kenyeztesd, sok nyallal, picit szivogatva, neha teljesen bekapva, neha a makk alatti reszt nyalogatva. Az en parom pl azt szereti, ha kicsit eroteljesebben racuppanok, illetve a melytorok is bejon neki. Nyilvan.... en 29 vagyok o 32.

2018. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki két dobásból hatost dob az kezd...
2018. aug. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kölcsönös mind1 ki kapja elsőnek, akkor jó ha élvezem.

22

2018. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!