Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok elsősorban! Az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok elsősorban! Az alábbi két szélsőség közül kinek van nagyobb esélye barátnőre? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Egy alacsony, sovány (170 cm, 50-60 kg) gyerekes alkatú, de igényes (öltözködés, kommunikáció) és finom arcvonású srácnak vagy egy tipikus igénytelen keménykedős nagydarab suttyó proli kaliberű kövér (+180cm és +100-120 kg) pasinak ragyás/vágott képű ábrázattal és sörhassal. Lehet nem pontos a leírás, szóval arra akarnék kilyukadni, hogy helyes arccal és igényességgel tudom-e olyan mértékben kompenzálni a filigrán kisfiús alkatomat, hogy X csaj szemében vonzóbb legyek egy olyan pasival összehasonlítva, aki csak a szimpla nagydarab méretét tudja felmutatni, de minden másban átlagon aluli. A nőknek tényleg messze elsősorban a testalkat a legfontosabb és ha valaki kisembernek született, akkor csinálhat bármit, akkor sem lesz vonzó a másik nem szemében? Elsősorban lányok válaszára lennék kíváncsi, de bárki véleményét szívesen várom ezért egy kor/nem kettőst is írjatok, köszi.

2017. nov. 15. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
170 centi azért annyira nem alacsony. Én nő vagyok és 173, de én már egész magasnak számítok, a nőismerőseim többsége alacsonyabb nálam. Tehát ez nem gond. A vékonyság meg szerint jobb, mint a kövér.
2017. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Utálom a szélsőséges kérdéseket, de a kettő közül egyértelműen a vékonynak van több esélye barátnőt találni, mert őt igényesnek írtad le.


22/N

2017. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2. teljesen kizárt nálam. A hideg kiráz tőle.

Honnan jön ez a tömény sötétség, hogy a nőknek egy nagydarab paraszt kell?

2017. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az sem tetszene feltétlen, ha velem egymagas, és hozzám képest is izomtalan, de legalább társaságra kellemes lenne.


Én nem értem, hogy miért nem lehet tenni azért, hogy valaki férfiasabban nézzen ki... Én is teszek azért, hogy ne bálna legyek, vagy valami formátlan bottestű nő, miért fáj az, ha szeretném, hogy a párom is átélje azt, amit én az edzések során, és utána, mikor elégedett lehetek magammal? Ugyanígy taktikáztam meg alkudoztam én is duciként, hogy "jaj, ugye a szebb arc majd elfeledteti?" meg "jaj, ugye a belsőm ha jó, akkor ezzel nem lesz baj?"... De miért ne lehetne ezen változtatni?


Amúgy nem, nekem nem fontos a testalkat, de az nagyon zavar, ha valaki kisebb nálam. Hogy most ki mennyire formás meg magas meg tudjam is én, leszarom, mert más fontosabb. De ne már, hogy én tettem magamért, őt meg fogadja el mindenki...

2017. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És most attól, hogy direkt leírtál egy baromi ronda csávót meg magadat, ezért mindenki a te alkatodra szavaz jobban fogod magad érezni? Inkább az idióta komplexusaidtól meg gyerekes "jajjcsakmertalacsonyvagyok" mentalitásodat próbáld meg levetkőzni.
2017. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, egy tál szarhoz képest még a legelbäszottabb étel is vonzóbbnak tűnik. De attól az az étel még szar marad.
2017. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Zsák a foltját megtalálja. Szerintem ugyanannyi esélye van, de nyilván nem azonos körökben.

A 170cm pedig nem az alacsony kategória.


kor/nem kettős

2017. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt választják amelyiknek nagyobb az önbizalma.
2017. nov. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az arc és az igényesség a döntő első sorban, ha a külsőt nézzük.


A második ha fizetnének, se kéne.

2017. nov. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a másik elméjétől függ.

Mindkettőnek ugyanannyi relativitás mentesen.

2017. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!