Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a reakciótok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a reakciótok ha egy egyébként szimpatikus pasi bevallja, hogy csak barátságot extrákkal akar?

Figyelt kérdés
Például mert felesége, családja van?

2018. máj. 31. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Gerinctelennek tartanám hogy megcsalná a feleségét...

Ha nem emiatt hanem amúgy szingli és csak kalandozna, nem akar elköteleződni, akkor benne lennék hogyha jó barátok lennénk mellette.

Am ez már majdnem egy kapcsolat. Barátság, bizalom, szexualitás.

2018. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

"Ez már majdnem egy kapcsolat. Barátság, bizalom, szexualitás."


Majdnem? Miért, hogy definiálnál egy párkapcsolatot?

2018. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pofán röhögnem és otthagynám.


Egyrészt undorító a megcsalás, másrészt alapból nem megyek bele barátság extrákkal kapcsolatba. :)


24N

2018. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Rádöbbenek arra mennyire butus kis teremtény vagyok, hogy összetévesztek egy csótányt egy bikával.


Nem pártolom a félrelépést. De sokat elmond az illetőről hogy ezt az utat választja és ilyen ember még vibrinek sem felel meg!

2018. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nálam volt már, hogy visszautasítottam egy elég 10/10 srácot, mert csak többéjszakás kalandot akart (pedig nem volt barátnője) nem ítéltem el ezért, de én sose mennék bele alkalmiba
2018. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban élő férfi nekem tabu, alkalmi kapcsolat, vagy csak szex valakivel meg eleve nem vonz, szóval részemről felejtős lenne.
2018. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szimoi pasi jöhet bárhogy :P
2018. nov. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nrm mennék bele mert családja van és nrm akarok elcseszni egy kapcsolatot
2018. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!