Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire gondolnátok ha az asszony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ha az asszony hirtelen erotikus üzeneteket küldene?

Figyelt kérdés
Amelyben nem szokványos szavakat használ,illetve olyanokat,amiket az évek alatt esetleg durvább szex közben mondott vagy még akkor sem.
2018. aug. 20. 16:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tegnap este hogy sikerült? Kétségek között hagysz.
2018. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nos az üzenetnek ehhez semmi köze nem volt,ma került elő,más probléma volt,telefonjával is,nem is tudta milyen üzenetről kérdezem most. Még egyenlőre nem is mondtam el,mi állt benne.😉
2018. aug. 21. 19:52
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Ingoványos terepre tévedtél, ahol semmi nem az aminek látszik.
2018. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Abszolút értelmetlen amit írsz,de szívesen,hogy megírtam a fejleményeket a külön kérésedre. Nem releváns,hogy mi történt a kérdés szempontjából csak az a lényeg,hogy nem az üzenetem okozta a problémát.😊
2018. aug. 21. 22:11
 15/16 anonim ***** válasza:
Épp ez az, hogy nem az okozta a problémát, de amikor kinyomkodta a párod a telcsit elültette benned a félelmet, mert nem vagy biztos magadban.
2018. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Természetes,hogy bizonytalan voltam hiszen valami újdonságot próbáltam. Ha valami újdonságot vezetsz be,nyilván a másik fél reakciójától függ annak sikeressége.
2018. aug. 22. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!