Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is nagyon "szűk" volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is nagyon "szűk" volt a szüzessége elvesztése előtt?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap megnéztem a tükörben és annyira nehezen tudom elképzelni,hogy kitágul ugymond.

Ez normális?


2018. aug. 22. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen normalis nekem is ilyen volt. De mielott majd lefekszel valakivel nehogy az legyen hogy rogton beteszi hanem kezdjetek ujjazassal, eloszor egy majd ket ujjal, es ovatosan. Nekem mikor eloszor betette a pasi azt hittem szetszakadok :D
2018. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2018. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én már szexeltem párszor, de még mindig eszméletlen szűk vagyok. mindig úgy ki kell tágítani, mintha először csinálnám... :/
2018. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző, irigylem a párod 😀
2018. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
engem viszont szerintem senki se irigyel, mert így nehéz élvezni a szexet. iszonyatosan tud fájni, ha valaki nagyon szűk...
2018. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyből öklöztem, tehát nem igaz.
2018. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vickyy888 válasza:
...utánna is szük maradtam, durván 😅 YOLO
2018. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!