Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy lány a szüzessége elvesztése után kerüli a szexet?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel fél év után lefeküdtünk egymással, ő még szűz volt, én már nem. Szívesen vártam rá, mert igazán szeretem, de úgy gondoltam, miután már megtörténik a dolog, már minden simán fog menni, de sajnos nem így lett. A szüzessége elvesztése óta összesen 4-szer voltunk együtt, pedig már majdnem 2 hónapja történt. Kerüli az alkalmat hogy intim helyzetbe kerülhessünk egymással, vagy azt mondja most épp fáradt, nincs hangulata hozzá, inkább csak csókolózzunk, bújjunk össze. Nem én erőltettem rá a szexet egyébként, ő mondta, hogy most már készen áll rá és akarja. Azt mondta hogy jó volt neki a szex, elsőre egy kicsit fájt, de nem volt vészes, nem is vérzett egyáltalán.

Mi lehet a baj? Őszintén ő az első szűz barátnőm, szóval nem tudom mennire normális ez. Lehet hogy csak idő kell neki amíg feloldódik, hozzászokik az érzéshez? Segítsetek, tényleg nem tudom mi van most!


21/f, 19/l


2016. okt. 25. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Most vagy ez, vagy ennyire rossz voltál.
2016. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem lehet, hogy mégsem volt olyan jó csak nem meri mondani? Figyeltél rá kellően?

Én fiatalabb voltam, mint a barátnőd, amikor elveszítettem a szüzességem. Utána 3 évig nem szexeltem SENKIVEL, olyan rossz élmény volt az első. Erős bizalom és egy jó kapcsolat kellett ahhoz, hogy merjek szexelni. A fiú (aki azóta is a párom) annyira megszerettette velem, hogy néha többször akarom, mint ő. :D

20L

2016. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Nekem szenvedősre sikeredett az első majd még után jó fé évig szívtam végül mostanra jó 1,5 év aktív szexuális élet után már kimondhatom hogy hihetetlenül élvezem.

Én ugyan nem adtam fel a küzdelmet de eleinte szörnyű volt hiába figyelt rám a párom és hiába jó az ágyban ha a méreteink nem stimmelnek és szorongok.

Szóval nem mindig olyan egyértelmű a dolog hogy jól van bedugtam átszakadt mostantól kefélhetünk amikor jólesik mert eleinte (ahogy ismerősök és saját tapasztalataimból tudom) nem esik jól.

De ezt vele kéne leülni és megbeszélni türelmesen kedvesen mert valószínű zavarja a téma.

2016. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem normális dolog beszéljétek meg a dolgot 26l
2016. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, én a szüzességem elvesztése után 15 perccel már újra akartam.

Ez mindenkinél más, mindenki máshogy éli meg az elsőt, és alapból is más a libidója az embereknek, ebben mi nem fogunk tudni segíteni, beszélj vele!

2016. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szenvedős volt az első, nem is jött össze azonnal, hetekig próbálkoztunk mire becsusszant. :D Utána is fájdalmas volt egy darabig, aztán már inkább csak elviselhető, de élvezni még évekig nem tudtam.

Lehet neki is rossz tapasztalat volt az első és nem meri bevallani.

Szerintem legyél vele türelmes és próbáld megbeszélni vele, hogy mi az ami felizgatja. Bár elképzelhető, hogy ezt még ő sem tudja, így szerintem próbáld rávezetni. :)

2016. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kanciganyjanosur válasza:
van egy rossz hírem öcskös, rossz jukba tetted a pecabotot, azért kerülheti :)
2016. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!