Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Életemben először vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először vagyok olyan kapcsolatban, amiben képes vagyok nem csak nyersen dugni, hanem szeretkezni is. Mi az oka?

Figyelt kérdés
Én lettem érettebb? Vele vágyom is rá, holott korábban leírhatatlanul taszított ez az összebújós lötyögés, sőt egyenesen ideges lettem tőle. Most először merem kimondaniy hogy szerelmes vagyok, pedig lassan betöltöm a harmadik x-et.
2018. aug. 23. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha ezt megkell kérdezned 30 évesen se vagy egy észlény.
2018. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sose voltam még ilyen helyzetben, és valahol megrémít, ugyanis sose voltam képes érezni, vagy empátiát mutatni meg a rokonaim halálakor se pl. Köszönöm a válaszod.
2018. aug. 23. 11:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Komolynak hangzik. Az orvos mit mondott?
2018. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A válasz pofon egyszerű...szerelmes vagy a párodba. Szexelni,dugni bárkivel lehet,de szeretkezni csak olyannal ,akit szerelemmel szeretünk.
2018. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2.! Sok mindent, évekig jártam terápiára, és egy időben gyógyszert is szedtem. Abbahagytam az önmarcangolást, elmúltak a szuicid gondolataim, és az agresszióm, de változatlanul röhögök, ha egy gyerek hasra esik előttem, és megsérül, még akkor is ha a szülei hallják/látják, illetve emberi kapcsolatokat is nehezen alakítok ki, mert mindenkit elutálok magam mellől. Amit most a párom mellett érzek, az nagyon új, és para is.
2018. aug. 23. 11:11
 6/13 A kérdező kommentje:
4! Köszönöm, ezzel elég furcsa szembesülni :/
2018. aug. 23. 11:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Húú hát nem irigylem a párodat. Reméljük így marad minden és nem fordulnak meg a dolgok, mert akkor csak a szenvedés lesz a része belőled.
2018. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De kedves vagy...és miért nem irigyled?
2018. aug. 23. 12:37
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudod, nem mindenki született békés, idilli családba, és aki ebben szocializálódik, az nem feltétlenül képes a társadalom normáinak eleget tenni. A párom ismeri a múltam, a jellemem, így fogadott el. Nem kell sajnálni, és idefricskázni valamit aminek nincs köze a kérdéshez. Bunkó.
2018. aug. 23. 12:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért nem irigylem mert 16 évig éltem a párommal aki egy mentális beteg volt. Tudom mi vár rá.
2018. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!