Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Te mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Te mit gondoltok a baratsag extrakrol letezik? Volt mar ilyenben reszetek? Hol lehetne olyan csajszit talalni akit megismerhetnek es akar ilyenbe benne lenne? Nagyon sok lanyt taszitja. F/20 kort is irjatok legyszives

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik. Bármi lehetséges. Nekem sajnos nem jött össze, amikor még keresgéltem. Úgy értem, nem volt jó kimenetele. Inkább maradok a párkapcsolatnál, az jobban kiszámítható.
2018. aug. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Vagy párkapcsolat vagy ha az nem szexkapcsolat.
2018. aug. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt részem ilyenben. A sráccal megbeszéltük, hogy amíg nem lesz egyikünknek sem komoly kapcsolata kilátásban, addig összejárunk. Vannak szükségleteim, fiatal vagyok, nem fogok ilyenen tragédiázni. 20/L
2018. aug. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod a mai világban sokan úgy kezelik szexet, az intimitást, a "párkapcsolatokat", mint amikor én a szomszédomnak azt mondom, hogy "te figyelj, nem adnád kölcsön a fűnyíródat?" Lelkük rajta , szerintem zsákutca...
2018. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!