Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal 2 hónapig voltunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 2 hónapig voltunk együtt amig az utolsó nap bevalta nekem hogy megcsalt 2x és 3 napja van egy másik barátnője. én nem néztem volna ki ezt belölle mert nagyon boldogok voltunk. N em értem hogy miért nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés
Elment egyszer a kocsmába mert össze vesztünk.mondtam neki hogy ne csaljon meg, ő azt mondta erre hogy azt biztos hogy nem, van annyi esze!hát este lefeküdt egy másik lánnyal.de közbe én már az egész családomnak is bemutattam.valamék reggel sírva keltem fel.és nagyon szeretem mindennél jobban és vissza akarom kapni😭.megkérdeztem tölle hogy szereti a barátnőjét?azt mondta hogy igen.kérdeztem tölle hogy nállam jobban?és erre azt mondta hogy nem😭tudja a facebook jelszavamat és látta hogy egy fiuval szivezgettem és ideges volt mert nagyon szeret és szarul esik neki hogy én mással szivezgetek de én azért szivezgettem vele hogy megtudjam hogy mit akar töllem.letiltott facebookon és nem tudom elérni sehogy.és mindenki mondja nekem hogy lépjek túl rajta lesz majd más,de senki nem érti meg hogy nekem csak ő kell mert engem swnki nem szeretett még úgy mint ő😭😭😭mit tegyek?

#a volt barátomat #és vissza akarom
2016. nov. 2. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt amit mások is mondanak, lépj tovább.
2016. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy szavad se lehet. Most már szivezgethetsz nyugodtan. Megtudhatod mit akarhat TŐLED. Nem töllem.
2016. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szóval te büntetlenül flörtölgetsz másokkal, amit úgy bosszul meg, hogy megcsal.

Miről is beszélünk?

Neked nem volt elég egy fiú udvarlása, őneki meg nem voltál elég csak te. Szerintem kvittek vagytok!

Ha valakit tényleg szeretsz, akkor nem akarsz több sráctól sem semmit, és nem is játszadozol mással sem, mert a másik srác nem érdekel.

Igaz nem volt szép, hogy lefeküdt egy másik csajjal, de ha jobban belegondolunk te is megcsaltad őt (kinek hol kezdődik a megcsalás), csak te még konkrét tettekig nem jutottál el.

Tanulj belőle, és legközelebb ne játszadozz másik sráccal, mert akkor téged nem lehet felelősségre vonni egy ilyen eset után, de itt te is ludas vagy attól függetlenül, hogy a megcsaláskor látta-e már a szivezéseket vagy nem.

Folytasd tovább a bájcsevejt a szíves sráccal, a régit meg hagyd, mert elhiszem, hogy nem tud benned megbízni, ha 2 hónap után már kifelé kacsintgatsz a kapcsolatból. De téged se értelek, hogy miért epekedsz egy olyan fiú után, aki az első szembejövő lánnyal lefeküdt.

Ha ő annyira szeretett, ahogyan azt állítod, akkor nem értem, miért kellett más sráccal flörtölnöd, akkor kellett volna megbecsülnöd a srácot, amikor ott volt neked, így már késő bánat.

2016. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy nem tetszett neki hogy mással szívezgetsz és vissza akart vágni?

Csúnya dolog volt tőle, de ha ennyire szereted meg kéne próbálnod valahogy elérni és megbeszélni vele. Lehet hogy már ő is rájött hogy hülyeséget csinált.

2016. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam ezt az egész sztorit, előttem leírták a lényeget. Viszont az eléggé szánalom hogy most megy a hiszti. Egyszerűen nem vagytok egy felelős kapcsolatra megérve. Lehet sírni már...de inkább kicsi ésszel fel kéne fogni a történteket és tanulni belőle.
2016. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a letiltás olyan gyerekes .-.(vagy csak szerintem?) Azzal nem old meg semmit... amúgy a face jelszavadat minek adtad meg neki? Meg miért voltál kiváncsi arra a másik fiúra is ha annyira szeretted/szereted a volt barátodat? Nemértem... jah és ha egyszer megcsalt akkor máskor is megteheti mert tudja hogy úgyis megbocsájtasz neki... ennek már vége.
2016. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ő feküdt le elsőnek egy másik lánnyal és utána meg én sziveztem egy más fiuval és ezért ő volt kiakadva.de még mindig azt mondja nekem hogy szeret de nekünk már nincs értelme senkinek.de ha jövőre oda megyek tovább tanulni vajon akkor is majd azt mondja hogy nincs értelme nekünk?mert igazság szerint azért is szakitott mert túl messze vagyunk egymáshoz és hetente 2x tudunk találkozni.mert én fehérgyarmaton lakok ő meg debrecenbe
2016. nov. 3. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!