Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ebbol nemi betegsegem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbol nemi betegsegem, teherbe eshettek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ket angol ribizlivel fekudtem le tegnap vagyis, hat gondolom azok mert akik ilyen konnyen engedik magukat, korombeliek voltak de latni lehetett rajtuk tipikusan azok akiken atmentek vagy mar huszan. Koton nem volt nalam naluk mert teljesen veletlenszeruen tortent es nemtudom hogy biztos-e a nemi betegseg? Felhivtam azota mondtak fogamzasgatlot szednek tehat nem aggodom a teherbeesestol de attol meg aggodom hogy nem kaptam el valamilyen nemi betegseget? Hogy veszem eszre hogy igen? Vagy menjek el vizsgalatra? Nem tudom hulyeseg volt koton nelkul mar utolag nem tudom mit kell ilyenkor csinalnom 18f

2018. aug. 24. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen előfordulhat hogy elkaptál valamit.

A legtöbb betegség a férfiaknál gyakran semmilyen tünetet nem okoz és csak akkor kezdenek gyanakodni amikor a barátnőjét újra és újra megfertőzi.

Elkéne menned orvoshoz.

2018. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es o egybol megtudja allapitani? Mert nemreg tortent.
2018. aug. 24. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Sokszor nem venni észre a betegségeket, mert egyáltalán nincsenek korai tünetek. Ha vannak is, azok nem feltétlenül az ivarszerveken (pl szifilisz esetében). A HIV vírusról meg HPV-ről és herpeszről ne is beszéljünk, az külön tudományág, mire azokat detektálják. Ráadásul van egy un. ablak időszak, ameddig a HIV virus még nem mutatható ki. A sors iróniája, hogy ekkor a legfertőzőbb az alany.


Ezt írtad: "nem kaptam el valamilyen nemi betegseget?"

Figyelj. Azok angol csajok. Angliában sok az emigráns. Sok ába-dzsuzsá-dú fekus van. Ezek a lányok meg szerintem nem vetik meg az extra adag forrócsokit sem.

2018. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%

Te nem eshetsz teherbe

A fogamzásgátló meg nem véd 100%-osan

2018. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!