Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Most erre mit kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Most erre mit kellene lépnem?

Figyelt kérdés

Feleségem évek óta "hülyéskedik" azzal, hogy megujjazna vagy nyalná az ánuszom.

Eddig elengedtem a fülem mellett, mert úgy voltam vele, hogy csak bohóckodik.

Viszont mostanában egyre gyakrabban meg komolynak tűnik.

Engem nem érdekel ez az egész, nem is értem miért akarja.

Másrészt gondoltam rá, hogy legyen.

Viszont tartok attól, hogy rá fog szokni vagy ami aggasztóbb, hogy kiábrándul belőlem.

Én magam is rohadt szánalmasnak tartom, ha egy férfi ilyeneket csinál, minimum látens homár az ilyen.

Szal már csak ezért se akarom.

Viszont másrészt nem egy nagy dolog és ha akarja, nyalja.

Csak azt nem értem miért?

Van bi hajlama, ha ez fontos.


2018. aug. 26. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki

Lehet h bejönne a Rimjob

A pasik gát és ánusz tájéka nagyon érzékeny

Én egyszer szopás közben le tévedtem a nyelvemmel s gáthoz és az ánuszhoz

A partnerem egész teste bele renegett az orgazmusba

24N

2018. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kar222 ***** válasza:
100%

engedd neki, tök jó dolog....


ha azt hiszed ettől leszel látens homi, akkor ott baj van :)

2018. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki
2018. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Határozottan állíthatom, hogy semmilyen más hajlam nincs a férjemben, ennek ellenére tapasztalatból tudjuk, hogy a férfiak testének ezen része nagyon érzékeny. Hatalmas orgazmust lehet okozni egy pasinak azzal, hogy orálisan elégíti ki a nő és közben a hátsó felére is szán időt ezzel egy időben.

Amúgy meg örülj neki, hogy a feleséged akar valami újat, valami változatosat és ezzel neked is örömet okozni.

Semmi nincs abban, ha kipróbálod, ez nem jelenti azt, hogy kötelezően kell csinálnod. Ha bejön be, ha nem, akkor nem csináljátok. És az, hogy a kezét és a nyelvét használja, az nem jelenti azt sem, hogy utána bármi más következne, hogy bármilyen segédeszközt szeretne rajtad használni. Egy kis kényeztetés meg senki hátsójának sem ártott még meg.:)

Én nőként kifejezetten imádom, ha orális szex közben a férjem nyelve, illetve az ujjai a hátsó részekre is elvándorolnak. Pedig még mi nem is vagyunk ott annyira érzékenyek, mint ti pasik.:)

2018. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lépj túl a hülye sztereotípián, és próbáld ki. Ha a feleséged ennyire akarja, nem fog kiábrándulni. Felnőtt nő, valószínűleg pontosan tudja, hogy miről van szó.

Te nyilván tudod, hogy nem vagy meleg. A feleséged is. Másnak meg nem kell tudnia róla, hogy mit csináltok az ágyban. Attól, hogy jó érzés ha ott izgatnak (mivel ez egy erogén zóna), még nem fogsz a férfiakhoz vonzódni. Akkor meg mi a gond?


Rászokni legfeljebb akkor fog, ha te is szeretnéd. Ha mindkettőtöknek jó, miért ne csinálhatnátok rendszeresen? Ha pedig nem élvezed, legalább megtudja, és nem mondja többet.


Ne agyald ezt túl. Nem azért akarja, mert bi, vagy mert bármilyen rendellenes hajlama van. Sok nőnek izgató, ha ott kényeztethet egy férfit. Valószínűleg tudja, hogy sokkal nagyobb élvezetet lehet elérni vele, tehát akár hízelgésnek is felfoghatod, hogy többet akar adni.


Tisztálkodj meg előtte alaposan, és élvezzétek! Nem sok nő szereti, úgyhogy semmiképp ne hagyd ki. Ha mégsem olyan jó, legfeljebb máskor nem csináljátok. N.

2018. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!