Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az itteni fiatal hímneműek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni fiatal hímneműek, miért nem értik meg, hogy a nők számára a szex élvezete nem csupán a farokméreten múlik?

Figyelt kérdés

Eleve ahány nő, annyi méretpreferencia. Van, akinek vékonnyal jó, van, akinek vastaggal. Van, aki a rövidebbre bukik, mások a hosszabbra. Van, aki szereti az extrém méreteket, de olyan is van, aki meg eleve jobban szereti a nyalást, mint magát az aktust, vagyis nem a farokméret hozza lázba, hanem az ügyes és játékos nyelv.


Ez miért olyan hihetetlen? És a józan ész hol marad?


2018. aug. 26. 15:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én férfiként is állandóan leírom hogy a méreten hülyeség lovagolni. De ilyen mindig fog akadni, aki csak ezt kérdezni meg, vagy zene problémázik. Szerintem sok férfinél ezt valamiféle versenynek fogja fel, hogy az adja meg az önbizalmát, ha elmondhatja hogy neki mekkora.
2018. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%

Sok minden elhangzott itt, de azért kezeljük helyén a dolgokat és vizsgáljuk objektívan a kérdést. Azt senki nem állítja, hogy ÖNMAGÁBAN a méret elég, de ne is mondjátok, hogy hátrány és azzal pedig gondolom minden lány (ahogy én is) lelke mélyén egyetért azzal az állítással, hogy egy vastag és nagyfarkú DE FIGYELMES ÉS ÜGYES pasinál nincs jobb a világon. És gondolom azt se cáfolja senki, hogy egy anatómiailag tágabb hüvelyű lánynak soha az életben nem lesz olyan szintű szexuális élményben része egy vékony farkú pasival, mint egy vastagabb, nagyobb szerszámmal rendelkező illetővel. Biztos van olyan szűk csaj, akinek ideális egy vékony pénisz, de elég frusztráló egy pasinak, ha a tökéletes partner keresése során sorozatos szexuális kudarcokat kell átélnie, amiért nem passzol a farka az illető csaj vaginájához. Mindeközben folyamatosan el kell hitetnie magával, hogy csak "összepasszolás" kérdése az egész. Hát nem sok pasi szeretne ilyen zavaros, küzdelmekkel teli úton társat keresni. A méretkérdésekre egy mondatban össze tudnám foglalni a tökéletes választ:


A nagyobb méretnek ÖNMAGÁBAN nincs jelentősége, de jó ha van az a bizonyos "tartalék" arra az esetre, ha a pasit egy tágabb csajjal hozza össze a sors, hiszen a nő vaginája képes egy idő után alkalmazkodni a nagy doronghoz, de egy ugyanilyen méretű vagina sosem tud annyira alkalmazkodni egy vékonyabb, kisebb péniszhez, hogy az tökéletesen kielégítő legyen. Főleg akkor ha az illető csajnak már van korábbi tapasztalata nagyfarkú pasival és hozzáidomult az adott mérethez. Egy ideális világban a kisfarkúak a szűk filigrán csajokkal, a nagyfarkúak pedig a tág vaginájú csajokkal kellene hogy összejöjjenek. Természetesen ez utópia, emiatt mindig is lesznek csalások, megaláztatások és szexuális gátlások.

2018. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%

#12: Most nézem, hogy az egy mondatomból egy bekezdés lett. :D

De biztosan sokan egyetértenek velem. Bocsi, hogy hosszúra sikeredett.

2018. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"ne is mondjátok, hogy hátrány és azzal pedig gondolom minden lány (ahogy én is) lelke mélyén egyetért azzal az állítással, hogy egy vastag és nagyfarkú DE FIGYELMES ÉS ÜGYES pasinál nincs jobb a világon"


Tévedsz én egyáltalán nem értek egyet veled. Ugyanis egy vastag és nagy farkú pasi hiába ügyes és figyelmes ha nekem minden fáradozás ellenére is rohadtul fáj már csak az is ha beteszi és azt már le se írom milyen ha mozog is. A legtöbb nőnek így nekem is már 16 cm-s is fáj.

2018. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!