Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan érzem nőként megalázón...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem nőként megalázónak? Mit tegyek, hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 7 hónapos párkapcsolatom. Minden szép és jó az éjszakákat kivéve... Az a problémám hogy vagy kezdeményezek, vagy nincs szex. Bár, ha kezdeményezek sincs mindig. Amikor ott fekszem mellette konkrétan egy szál semmiben, simogatom az alhasát, ő pedig elveszi onnan a kezem, azt valami elképesztő megalázásnak élem meg. Ha meg szóváteszem, annyit mond, hogy fáradt. Ezt én elfogadom, de folyamatosan, nyaralás alatt is... Már eléggé fáj. Nem is érzem magam vonzónak... Az elején tök jó volt. Egy 3 hónapja van ez. Én rontottam el valamit? A válaszokat előre is köszönöm szépen, mindenkinek további szép napot kívánok!


(21 éves lány és egy 25 éves férfi)


Ha valamit elírtam, elnézést kérek!


2018. aug. 27. 14:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Aztarohadt... vagy nagyon ronda vagy (amit nem hiszek), vagy van egy nálad is szebb és fiatalabb másik csaj, akivel megcsal. Csak erre a kettőre tudok gondolni.

Hacsak nem ilyen szexmegvonós dominanciajátékot űztök, de a leírásod alapján nem erről van szó...

2018. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy én vagyok az ideálja és szeret. Nem lépne félre, elhajtja a lányokat. Csak annyira bánt, mikor ott vagyunk egy 4 napos nyaraláson és ebből csak egyszer szeretkeztünk egyszer meg kisegítettem zuhanyzás közben. Az a legszomorúbb, hogy nem is emlékszik elmondása szerint az elutasításokra. 😢
2018. aug. 27. 14:45
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

Megunt. Egyébként is eltérő a szexuális igényetek. Én 2,5 éve vagyok együtt a párommal, sok mindent kipróbálunk a szexben, ő mindig újít valamin, játékokat vett, helyszínt, pózot, időpontot változtat. Mindig meglep valamivel. Éjjel-nappal bennem lenne, ha hozzáérek már áll a farka. Hétvégén egy kicsit sok is nekem.


Szóval: változtatnia kellene, bevetni új dolgokat. De ha érdektelen nem tudsz vele mit kezdeni. 40/N

2018. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

Amikor ilyeneket olvasok, ha rosszmájú ha nem, de azt kívánom bár soha ne állna fel neki többet.

Tudod nagyon sokan ugyan ebben szenvedünk csak fordítva, és az élet/sors játéka/fintora, hogy csak ritkán zsák a foltját :(

Nagyon lennék a helyében, minden nap többször is szeretkeznék, soha nem utasítanálak vissza!

2018. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

4#

Nagyon lennél a helyében és soha nem utasítanád vissza.

Annyit tudsz róla hogy 21 éves semmi mást. Ezért így ez elég kemény kijelentés.

2018. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az elején nem volt probléma. Szinte faltuk egymást. Ennyire stresszelhet vagy ennyire fáradt lehet? Nem szeretném, ha ezen buknánk el...
2018. aug. 27. 15:11
 7/18 anonim ***** válasza:

#5

Így biztos nem tenném, ahogy a leírásban szerepel. Ha nincs kedvem hozzá, az a min., hogy megmondom, hogy most nem, és meg is indokolom. Ha pedig az alapoknál romlott el valami (nincs vonzalom, nem szeretem, amit vagy ahogy csinál stb.), azt megbeszélem. De nem csinálok olyat, hogy sorozatosan letolom magamról, amikor kezdeményez, és nem mondok semmit.

2018. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#1 és #7 vagyok.
2018. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy az elején szedett valami tablettát , most meg nem és ezért van ez.

Olyan nincs ebben a korban hogy egy ideig megy a dolog aztán meg semmi.

2018. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Olyan is van hogy két ember szereti egymást jól kijönnek egymással, DE a szex az más dolog mert ha nincs meg a kémia azaz a kromoszómaláncban a gének egyeznek akkor a szex nem fog menni.

Lehet nálatok is ez van,sok házasság működik évekig így de a szex nem megy és nem tudják miért..


F/42

2018. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!