Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan érzem nőként megalázón...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem nőként megalázónak? Mit tegyek, hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 7 hónapos párkapcsolatom. Minden szép és jó az éjszakákat kivéve... Az a problémám hogy vagy kezdeményezek, vagy nincs szex. Bár, ha kezdeményezek sincs mindig. Amikor ott fekszem mellette konkrétan egy szál semmiben, simogatom az alhasát, ő pedig elveszi onnan a kezem, azt valami elképesztő megalázásnak élem meg. Ha meg szóváteszem, annyit mond, hogy fáradt. Ezt én elfogadom, de folyamatosan, nyaralás alatt is... Már eléggé fáj. Nem is érzem magam vonzónak... Az elején tök jó volt. Egy 3 hónapja van ez. Én rontottam el valamit? A válaszokat előre is köszönöm szépen, mindenkinek további szép napot kívánok!


(21 éves lány és egy 25 éves férfi)


Ha valamit elírtam, elnézést kérek!


2018. aug. 27. 14:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom mi lehet a baja a csávónak de egy dolgot ne tegyél meg kérdező. Ne csald meg emiatt. Ha úgy alakul inkább szakíts vele. De semmi esetben se csald meg azért mert tőle nem kaptál szexet.
2018. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Megunt,ez már jobb nem lesz(
2018. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem szeretném megcsalni semmiképp. Max beszereznék egy erre való kütyüt, vagy rászoknék a kezemre. Nem szed semmit... Ott lent nincs vele gond, nem is volt, csak a mennyiség nem valami sok. Mindig ölel, sok puszit, csókot, simogatást kapok, csak tovább nem megy már. Van mikor taperol, és mikor olyan helyre érnént, elalszik.


Aki felajánkozott illetve képet kér, azokat figyelmen kívül hagyom, ezzel nagyon nem segítenek. A tizes hozzászóló pedig elhiszem hogy tudományosnak hangzik, de nem megfelelő fogalmakat rosszul használ, kérem pontosítson, mert annak,aki hozzáértő ez így elég érdekesen hangzik. A többieknek pedig köszönöm. A további segítségekért nagyon hálás vagyok!

2018. aug. 27. 16:44
 14/18 anonim ***** válasza:
A másik oldalról: Pasi ként volt úgy egy kapcsolatomban, hogy nem indult gördülékenyen a szex mert én voltam neki az első, de aztán belelendült, és egy évre rá leblokkolt és nem is tudtunk kijönni belőle. Én azt tanácsolnám hogy ülj le vele egy estén amikor nem fáradt (ha mindig fáradt akkor vagy annyit dolgozik ilyen fiatalon hogy annak nincs értelme) szóval és mondd el neki ezt amit nekünk leírtál hogy változtasson. Az is lehet hogy most fogja fel milyen csinos lány a barátnője és nincs önbizalma. Mi mondhatunk bármit de vele kell megbeszélned és ha úgy van ultimátumot adni hogy változtasson...
2018. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Bármit csak ultimátumot NE!

Még jobban leblokkol és a férfi potencia legnagyobb ellensége a teljesítménykényszer.

2018. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Az a legszomorúbb az egészben, hogy ez olyan téma, amiben nem lehet ultimátumot adni, vagy elvárni olyat, amire a másiknak nincs kapacitása. Nem szeretnék ráerőltetni semmit. Sokkal jobban szeretem annál ezt a bolondot. 😊 Várok kicsit, most ment el 3 napra, hátha utána nekem esik, ha nem, akkor nincs mese, kell egy komplett napos megbeszélés. Hátha tényleg csak annyi a baj,hogy ennyire fáradt és/vagy stresszes és túllendülünk rajta.


Köszönöm szépen!

2018. aug. 27. 23:55
 17/18 Alex Fly ***** válasza:
Biztos, hogy a megfelelő férfi mellett fexel?
2018. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Bizonyára nem kellemes érzés, de:


-Attól még, hogy szexuálisan nem kíván annyira mint korábban, még bőven szerethet élete végéig és csak te leszel, akihez ragaszkodik


- Ideje új, izgalmas dolgokkal feldobni az együttlétet, vadulni egy kicsit ;-) (játékok, elektromos kūtyük, szerepjáték stb)


Hacsak nem vagy menthetetlenül visszataszító, mert akkor bőrruci fel, bilincs és szájpecek, büntibe vele és szex van drágám!

😁


F 40, középvez multinál, jó nő/nm arány az égeket veri, viszont a barinő gyenge átlag (az is jóindulattal), mégis őt szeretem és tudom elviselni magam körül, nem egy tucatbombázót.

2018. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!