Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, melyik mell tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik mell tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Természetes nagyon pici vagy nagyobb/közepes szilikon?


[link]


[link]


2018. aug. 29. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon pici.
2018. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti, műtét előttiek mindkét linknél sokkal jobban tetszenek.
2018. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezeknél kisebb is létezik ám, de szerintem valami ilyesmi lehet az alsó határ (B kosár), amit a pasik még nagy nehezen tolerálnak.


Ilyet pedig direkt nem is linkeltem, ez azért a before képen nagyon gáz.


[link]

2018. aug. 29. 10:03
 4/12 StevenUp ***** válasza:
100%

Nekem a balos képek jobban tetszenek

Az utolsónál mondjuk elgondolkodtam

2018. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem akkor nem a melle miatt szeretem. Úgy fogadom el ahogy van. Miattam ne kockáztassa az egészségét.
2018. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez amit utoljára küldtél linket ez jó.
2018. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő esetben tetszik a műtét előtti állapot, nagyon nem tetszik a műtét utáni.
2018. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Az első kettőnél egyértelmű, hogy az eredeti.


Sőt, a harmadiknál is. Miért? Ha csak egyszeri dugásról van szó, akkor mindegy, a spermám azon is jól mutat. Ha meg hosszútávú kapcsolatról van szó, akkor kevésbé érdekel a mellméret, ott már az a fontosabb, hogy milyen ember, milyen a személyisége.


Egyébként engem mindig piszokul lelomboz egy mesterséges csöcs látványa. Az első gondolatom mindig az, hogy ez bzmeg ezzel akar engem megfogni? Azt hiszi ez a csipa, hogy ettől fog nekem tetszeni? Hát minek tart ez engem?!

2018. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettőt nem nevezném nagyon kicsinek. Inkább a pont jó kategória, ráadásul a műtét sem sikerült túl jól ezeknél. Kár volt érte.
2018. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a bal oldali képek minden esetben szebbek, még az utolsónál is. A szilikonosnak olyan hatása van, mintha valami betegség miatt abnormálisan megduzzadt volna (főleg a mellbimbókon látszik, hogy fel van pumpálva), az egésznek nincs egy természetes esése.


Az első két esetben nem tudom miért merült fel egyáltalán a műtét gondolata. Tökéletesen formás mellek azok. Az utolsó képen látszik, hogy az kicsi, de igazából nem a mérete zavaró, hanem az, hogy a hölgy elég görnyedten tartja magát. Ha kihúzná magát, kinyomná a melleit és mellé még ráedzene, tökéletesen jól nézne ki.

2018. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!