Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki, hátrány egy kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hátrány egy kapcsolat szempontjából, hogy 21-hez közel még "szűz" vagyok?

Figyelt kérdés

Háromszor volt, három különböző lánnyal szexuiális élményem.

Minden alkalommal csak én lettem egyoldalúan oralisan kényeztetve...

Ezek ilyen házibulikon történtek, amin kb. 5* voltam egész életemben összesen, mert nem szeretem. Az első és második eset 19 éves koromban történt, a harmadik a 20. szülinapomon és lassan egy éve nem volt semmi.

Ezen túl viszont még nem volt semmi más jellegű dolog sem.

Sosem csókoloztam még pl.

Nem részesítettem senkit én orális szexben, s be sem tettem még sehova derékon alul. Kapcsolat sem volt.

De annyira nem zavarna ez az egész, ha nem vágynék komoly kapcsolatra...

De így félek, hogy ez nagy hátrány és hogy majd beégek ha elmondom, illetve ha szexre kerül a sor.


Mit gondoltok?



2018. aug. 30. 03:32
 1/8 anonim ***** válasza:
1%
Az a gáz ha 30 évesen is szűz vagy
2018. aug. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ciki, hátrány egy kapcsolat szempontjából, hogy 21-hez közel még "szűz" vagy.
2018. aug. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Sokkal jobb, mintha 21 évesen már végigment volna rajtad a fél falu...
2018. aug. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
3-as a kérdező férfi!
2018. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Az, hogy a francba lehetseges, hogy 3 oralis szex de nulla csok? :D


Kapcsolat szempontjabol, szerintem nem gaz. Ha ismerkedni tudsz, ennel ezerszer nagyobb hatranyokat is ki lehet beszelni. Meg van egy romantikaja annak, ha egyutt veszititek el.

2018. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek hátrány. Az emberek sokfélék. A nők még inkább... :-)

Van, akinek pont olyan kell, mint te vagy. ( És nem bányarém az illető . Például én is csinos vagyok, habár férfi, szóval, ne írj. :-D )

2018. aug. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a házibuliban 60%-os pippantatás nem olyan rossz arány, de mindent elmond a pippantók színvonaláról. Ne sajnáld, hogy nem ismerkedtél meg velük behatóbban. Olyat keress akinek előbb te fogod meg a kezét, ne olyat aki a pötsödnél fogva rángat.
2019. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!