Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennetek ilyen esetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Ha 16-20 evesen lenne egy terhes baratnod mit csinalnal? Med nem akartok gyereket, csak veletlenul becsuszott. Megtartanad?

Fiuk es lanyok valaszara is kivancsi vagyok. Legyszi kort is irjatok



2018. aug. 31. 11:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Megtartabám, mertha dugni volt elég eszem, vátorságom.. voltam hozzá elég Férfi, akkor a gyereket is férfiként vállalnám. Ez alap szerintem.
2018. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

örökbe fogadnám


41/F

2018. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Egyrészt ennyi idősen még tanultam a baszás helyett, másrészt amíg nem akartam gyereket, kotont húztam a farkamra...
2018. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Megtartanám mind a kettőt.
2018. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem csúszhat be a baba, mert ahhoz szexelni kell. Innentől kezdve barátnődtől függ, hogy meg akarja-e tartani, te pedig elfogadod. Ha te vagy a nő, akkor nem tartanám meg a gyereket, mert ennyi idősen nehéz felnevelni (főleg valószínűleg apa nélkül).
2018. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Itt van neked megszakításos védekezés........
2018. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Megtartanám
2018. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy 16-20 évesen? E között a 4 év között hatalmas különbségek vannak.

Én 22 voltam, mikor az akkori barátnőm terhes lett. Mondta egyszer, hogy otthon hagyta a tablettát és most lenne ideje beszedni. Másnap ugye megy haza és beszedi, csak nem számít olyan sokat az a 12h. Mint kiderült, de számít. Akkor sok dolog miatt, nem akarok belemenni, de nagyon nem akartam még, akkor, tőle és úgy gyereket. Most 31 évesen sajnálom, hogy nincs és azt mondom, hogy jobb fiatalabban kezdeni. Sokáig úgy voltam vele, hogy azt is sajnálom, hogy az a gyerek nem lett megtartva. De ma már nem. Tőle szerencse, hogy nem lett.

De 16 évesen azért nagyon necces. 20 évesen, meg a másik féltől függ, de alapvetően azt mondom ma már, hogy nem ellenezném

2018. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "csak becsúszik", max olyan tabletta-kimaradós esetben, mint az előző válaszolónak.

Ha valakinek van a dugáshoz esze, legyen a védekezéshez is. Ha a lányról tudod, hogy tablettát szed, akkor se hagyd rá, mert az se megbízható (még betegségek terén se), szóval ha a csaj tablettázik (szerinte), akkor is húzz gumit. Ilyenen ne múljon.

Az meg az életkörülményektől és a kapcsolat minőségén függ, mi lesz a gyerek sorsa.

2018. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen kezdtem a szexuális életet, és biztos, hogy nem tartottam volna meg. És ma sem élném másként az életem.

44N

2018. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!