Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem elégít ki orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégít ki orálisan a párom? Azt mondja, hogy nem szeret nyalni, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 22:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
14%

Akkor meg szopizd továbbra is és ne panaszkodj.


Téma lezárva.

2018. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!!!

Nem panaszkodtam,kérdés volt!

2018. szept. 1. 23:21
 13/27 anonim ***** válasza:
78%

"mikor összejöttünk szívesen csinálta"

Úgy tűnik, az a kampányidőszak volt. Ha ez fontos neked, félő, hogy másik férfit kell keresned.

2018. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
19%

Megkaptad a válaszolat.


Te csak oktondi módon szopj tovább, és tűrd el a helyzetet.


Téma lezárva.

2018. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
38%
Igen
2018. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem odaadó, hanem buta vagy!

Ne haragudj, de a kapcsolat kölcsönösségen alapul.

Mellesleg valószínűleg a hirtelen szerelem, az újdonság varázsa, a felfedezés ami izgatta és amiatt csinálta akkoriban.


Nálam is volt olyan partner, aki kifejezetten tudom, hogy nem szerette az orális szexet, velem mégis csinálta elég sokszor a kapcsolatunk elején. De már az elején szóba került, hogy nem szereti. Nem erőltettem, teljesen magától kezdte el. Aztán azért több év után, már nem annyira kerül terítékre ez.

2018. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Ezen én is gondolkodtam már,hogy nekem sem kéne csinálnom neki.

2018. szept. 1. 23:55
 18/27 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a pasidtól?
2018. szept. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.


Nem muszáj egyből elutasítanod a te részed, meg nem bántásképp írtam.


Ha a kapcsolat elején többször volt, hogy csinálta akkor gyanítom, hogy nem higiéniai ok ami miatt nem csinálja.

Együtt vagytok már jó ideje, tudjátok, hogy mi történik a másikkal, gondolom te is észrevennéd, ha valami ott lent nem lenne "jó".


Az biztos, hogy ha nincs semmi probléma nálad lent, akkor nem tudom, hogy miért nem teszi meg néha, még ha nem is szereti nagyon. Végülis nem egy anális szeretkezésről van szó, ami fáj, meg több probléma is lehet vele.

De lehet , hogy én gondolom rosszul.

2018. szept. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
56%
Igen lehetséges. Én például azt nem szeretem ha nyalnak, de alószínűleg a párod soha nem is szeretett ,csak az elején be akart vagòdni.
2018. szept. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!