Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem elégít ki orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégít ki orálisan a párom? Azt mondja, hogy nem szeret nyalni, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 22:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezt a pasidtól kellene megkérdezni, ő majd válaszol rá és ha neked ez fontos ő pedig nem csinálja, akkor úgyis tudod mi lesz a vége a kapcsolatnak.
2018. szept. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg csak azért csinálta, az elején, hogy "benyaljon" haha :) nyílván nyűgnek tekinti és pont leszarja neked jóe így, valószínűleg egy önző paraszt. Amíg te cumizgatod és nem teszed ezt szóvá addig ne várj csodát. Amúgy vicces ez, felnőtt ember előbb próbálná megbeszélni az ilyet mibt hogy ide írogasspon... Neki ez így jó, belekényelmesedett a helyzetbe, azt gondolja ennek a hülyének ígs is kellek, ha tűröd bólogass neki sokáig.
2018. szept. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
71%

Ohh sok minden lehet. En se szeretek mar nyalni de eros oka van megpedig az hogy nem egyszer a not el kellett kuldenem megmosdani. Azt hiszik megmostak de nem ertenek hozza.

Azt idovel az ember megunja, kell a francnak hogy koszos pinat nyomjanak a szamba.

2018. szept. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Igen, lehet h volt előtted egy pár rossz élménye a csajoknál, és így megutálta a nyalást.
2018. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Obri válasza:
A párommal lassan 16 éve vagyunk együtt. Engem férfiként felizgat, amikor őt kényeztetem . Az illata, a formája... Stb. Ő is így áll hozzá. Nekem jó, neki jó.Én úgy gondolom, - hogy nőként-ezt ő is hasonló képen éli meg. Más dolgod ezt együtt élvezni, és más dolog-a Befogadás Érdekében-megélni ezt a dolgot. Sztem ez a fiú már nem szeret téged. A többi, a te dolgod.
2018. szept. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig odaadó vagy, akkor tök tanácstalan vagyok. Van tényleg, hogy a punci nem jó illatú, de frissen fürdés után biztosan nem rossz. Én imádok nyalni, de a párom sajnos nehezen megy el úgy, neki a hüvelyi megy. Kemény, nem?

Ami fura, az hasonló mint nálatok. A kapcsolat elején ő automatikusan szerette szájába venni a jószágot, jó ideig el is mehettem a szájában. Aztán már csak csinálni szerette, de mellé engedte ki. Aztán már azt sem. Hát így jártam.

2018. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26-os: Az ismerkedés-kapcsolat elején több dolgot szoktak megengedni a felek a másiknak, ezzel is kimutatva, hogy szeretik és mindent megtennének értük. Normális ha ez pont olyan dolog, amit alapból nem kedvelnek, de érted megteszik.. idővel meg mire megismeritek egymást, már tudni fogod, hogy azért volt hajlandó rá, mert te is nagyon vágytál rá, de neki túl sok öröm nem volt benne.
2018. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!