Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vannak olyan lányok, akik 20 éves koruk felett vesztették el a szüzességüket?

Figyelt kérdés

Ha igen, nem éreztétek cikinek?

Én nemsokára 21 leszek, de még sose volt normális párkapcsolatom se (csak 2 db pár hétig tartó "tiniszerelem" féleség) és még nem feküdtem le senkivel :/ És olyan gáznak érzem, hogy a környezetemben egy csomó lánynak évek óta tartó komoly kapcsolata van, vagy van olyan lány a volt osztályomból, aki már terhes is, stb...Én meg itt vagyok majdnem 21 évesen és még odáig se jutottam el, hogy valaki lefeküdjön velem. Mondjuk eddig azzal nyugtatgattam magam, hogy nem is csoda, hogy nem volt még normális barátom, mert nem járok bulizni, meg kb. sehová, szóval nem igazán van lehetőségem ismerkedni. De volt egy barátnőm a volt osztályomban, aki detto ugyanilyen volt, vagy talán még "rosszabb" is nálam, ő se járt soha bulizni, még moziba meg ilyesmi programokra se jött el velünk, ha hívtuk, mert folyton otthon ült és tanult vagy animét nézett, erre kiderült, hogy még őt is leszólítgatják az utcán random fiúk és egy közös barátnőnk mesélte, hogy megismerkedett egy sráccal, aki odament hozzá beszélgetni a buszmegállóban és már randizgatnak...

Szóval mostmár annyira szerencsétlennek érzem magam, hogy még egy olyan lánynak is hamarabb lesz barátja meg hamarabb elveszti a szüzességét, mint én, aki még nálam is kevesebbet mozdul ki otthonról. Pedig szerintem nem vagyok ronda, meg a személyiségemmel sincs különösebb baj, mégse érdeklek senkit..Félek, hogy egyedül halok meg.

Vannak itt olyanok, akik ilyesmik voltak, mint én és későn lett komoly kapcsolatuk? Vagy már beletörődhetek abba, hogy sose lesz senkim?


2018. szept. 3. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
*Whoopi Goldberg
2018. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen átérzem a helyzeted. Én már 25 elmúltam, mikor elvesztettem,ilyen idős koromban engem is rettenetesen frusztráltak pontosan ugyanezek a dolgok, amiket leírtál. Nálam is ez volt a helyzet, hogy nem vagyok az a bulizós, kijárogatós fajta, mellette még zárkózott is voltam. Külsőmmel, személyiségemmel nincs gond. Próbálj meg a neten ismerkedni, nem is muszáj találkozni, randizni, de ömbizalmat ad. Nekem is nagyon sokat dobott rajta. Mellétéve válogatós vagyok :D Nyugi, a te időd is eljön, csak légy nyitott :)


26N

2018. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

"még egy olyan lánynak is hamarabb lesz barátja meg hamarabb elveszti a szüzességét, mint én, aki még nálam is kevesebbet mozdul ki otthonról. "


Szerinted ez egy verseny, hogy ki veszti el hamarabb? Ha így gondolod, akkor még éretlen vagy, és ez a baj, nem az, hogy még szűz vagy.

Mindenki más, ettől szép a világ. Ki mondja meg, hogy mi a normális kor az szüzesség elvesztésére? Mindenkinek mások a lehetőségei, körülményei, érzései, stb.


"Vagy már beletörődhetek abba, hogy sose lesz senkim?"


20 éves vagy, az ég szerelmére, nem 40! Ne írd le magad! Bőven van időd! Pár év múlva mosolyogni fogsz ezen a kérdésen.

2018. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Szal lepontozás van, érv nincs.


Állitom, hogy a Kérdező egy nagyon válogatós, rosszindulatú személy.


Az ilyen női tipussal Dunát lehetne rekeszteni.


Sírnak, hogy nincs normális pasi, de még itt sem reagalnak a privát levelekre.


De sajnáljatok csak... kivancsi vok vajon akkor is ezt tennétek-e ha ismernétek..

2018. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha 20 éves korodban életfogytigra itélnének, és 45 legjobb esetben 37 évesen engednének ki, akkor kéne aggódnod, mert így semmi értelme. Tulajdonképpen most kezdődik az életed ezen szakasza
2018. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

23 éves koromban történt meg. Lett volna rá több "érdeklődő" is, voltak is kapcsolataim, meg volt is bennem vágy, hogy jó lenne végre megtapasztalni, hogy milyen érzés szexelni... De az elhatározás erősebb volt, hogy azzal szeretném átélni, akibe tényleg szerelmes vagyok.

Amikor megismertem őt, 3 hónap után megtörtént a dolog... magam is meglepődtem, hogy ilyen korán, de nagyon jó volt, és azóta ha eszembe jut, mindig úgy gondolom, megérte várni. :) 4,5 éve vagyunk együtt.

2018. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Nyugalom. Itt is vannak olyan lányok, sőt még máshol is, akik 20 éves koruk után veszítették el a szüzességüket.
2018. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Én 22 vagyok, s még szűz. Barátom se volt. De annyira nem zavat a dolog. Mondjuk én meg egy csókot sem kaptan életemben, pedig az azért már jó lenne.


Szerintem, ha nem találkoztál egy fiúval se, aki észrevette, hogy te is létezel, és még közeledni is mert volna, akkor nincs ezzel baj. Próbálj meg az érdkelödési körödnek megfelelő helyekre menne, klubokhoz csatlakozni, forumokon föntlenni. Ott a neked való is rádtalálhat.

2018. szept. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 he84 ***** válasza:
88%
Nem gáz, hogy még szűz vagy, inkább az a gáz és túlzás, hogy cikinek tartod. Nem verseny ez, kár ezen görcsölnöd, csak mert más már nem szűz a környezetedben. Na meg a szüzesség csak egy állapot. Bárkinek lehetnek okai, miért nem veszíti el hamarabb. Nem ettől függ egy ember értéke.
2018. szept. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 StevenUp ***** válasza:
5%

Ilyenkor érdemes kicsit magadba nézni hogy miért van ez ami van

Mármint miért érzed cikinek (ami probléma már a személyiségedben) illetve hogy miért nem kellesz senkinek

Ugye van az a közhely hogy egy pasi bárkire rá tud mozdulni csak suna legyen alatta.

És ez sajnos nagy részben igaz. Tehát ha ez mellet sem lett még pasid akkor nagy a gyanú hogy veled van probléma.

Itt van a barátnőd esete: elmondâsaid alapján két tulajdonság jutott eszedbe róla: sokat tanul és animèt néz. Ez két olyan tulajdonság ami számomra irritáló de nem úgy értve hogy jó ha az ember hülye hanem hogy semmire sem szakít időt és ez lett az általános azonosítója.

Ilyen "apró" hibák azok amikkel normális épp eszű ember nem vesződik

Neked is változtatni kellene az èletviteleden. Járj el sportolni kezdj valami közösségi hobbit stb. És ha ezek megvannak előbb utóbb Rád talál a potenciális szűzoltó... Csak határozottan tudnod kell hogy kire van szükséged és ez alapján kiválasztani

2018. szept. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!